Çözüldü Forza Horizon 5 gamepad ile nasıl oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Learnof

Decapat
Yer
Detroit
FH5 yükledim Xbox uygulaması üzerinde PC ile oyun orijinal. Bende çakma bir gamepad var rush marka. Gamepad ile nasıl oynayabilirim?

Son düzenleme:
Çözüm
Arkadaşlar olayı çözdüm. Gamepadim çakma bir gamepad ve Xbox PC uygulamasında Forza Horizon 5 oyununu gamepad ile oynamaya çalıştım. Xbox360.ce uygulamasını indirin ve ayarlarınızı yapın. Daha sonra Steam'i açın ve kontrolcüler kısmında gamepadinizi tanıtın. Bilgisayarınız Steam üzerinden bağlamış olduğunuz oyun kolunu Xbox kolu olarak algılayacaktır ve Forza Horizon 5 adlı oyunda bu şekilde görünecektir.
FH5 yükledim Xbox üzerinden ve oyun orijinal. Bende çakma bir gamepad var rush marka. Gamepad ile nasıl oynayabilirim?
Xbox kullanıyor isen çakma gamepad ile oynayamazsın. Eğer PC de isen YouTube de videolar vardı bulursam atıcam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Xbox kullanıyor isen çakma gamepad ile oynayamazsın. Eğer PC de isen YouTube de videolar vardı bulursam atıcam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zaten XBOX'ı varsa neden gamepad'i olmasın? O uygulamayı kastetmiş
FH5 yükledim Xbox üzerinden ve oyun orijinal. Bende çakma bir gamepad var rush marka. Gamepad ile nasıl oynayabilirim?
Xbox 360 sürücülerini kur.

Xbox lisanslı olmayan cihazlarda çalışmıyor. İşe yaracağını sanmıyorum.

Genede belirtmek istedim lisansı olmayan ürünler çalışmıyor diye belki gamepadı bozulmuştur. Olamaz mı?
Zaten XBOX'ı varsa neden gamepad'i olmasın? O uygulamayı kastetmiş

Xbox 360 sürücülerini kur.
Arkadaşlar özür dileyerek söylüyorum ki bir yanlış var ve düzelttim. XBOX oyun konsolum yok ve oyunu game pass ile XBOX uygulamasından aldım. PC ile oynuyorum.

Arkadaşlar özür dileyerek söylüyorum ki bir yanlış var ve düzelttim. XBOX oyun konsolum yok ve oyunu game pass ile XBOX uygulamasından aldım. PC ile oynuyorum.
O zaman dediğim gibi tek ihtimal az önce ki YouTube videosundaki program. 3. Parti gamepadların microsoft adı altında lisanslı üretilmediği sürece xbox driver leri falan çalışmaz.

Arkadaşlar olayı çözdüm. Gamepadim çakma bir gamepad ve Xbox PC uygulamasında Forza Horizon 5 oyununu gamepad ile oynamaya çalıştım. Xbox360.ce uygulamasını indirin ve ayarlarınızı yapın. Daha sonra Steam'i açın ve kontrolcüler kısmında gamepadinizi tanıtın. Bilgisayarınız Steam üzerinden bağlamış olduğunuz oyun kolunu Xbox kolu olarak algılayacaktır ve Forza Horizon 5 adlı oyunda bu şekilde görünecektir.

Artı -1 Eksi
Çözüm
hocam dediklerini yaptım ama oyunda kol calısmıyor yinede bana özelden yardımcı olma ihtimalin varmı acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı