Forza Horizon 5 Geçersiz Profil Hatası

HooDue

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar daha düne kadar sorunsuz oynadığım oyun bugün bu hatayı veriyor. Hata kodu E:1047-0. Ne yapabilirim, yardımcı olabilir misiniz?

NOT: Oyunda hiç hile kullanmadım. Zaten oyunda tek yaptığım açık dünyada dolaşmak.

Genel bir sorun olabilir mi acaba? Gün içinde aynı sorunu yaşayan iki kişinin olması tesadüf de olabilir. Eğer ggenel bir sorunsa güncelleme bekleyebilirsiniz.

İsterseniz konuda paylaştığım mesajı deneyebilirsiniz.

Ayrıca oyununuz Steam mi Microsoft Store sürümü mü?

Genel bir sorun olabilir mi acaba? Gün içinde aynı sorunu yaşayan iki kişinin olması tesadüf de olabilir. Eğer ggenel bir sorunsa güncelleme bekleyebilirsiniz.

İsterseniz konuda paylaştığım mesajı deneyebilirsiniz.

Ayrıca oyununuz Steam mi Microsoft Store sürümü mü?
Hocam diğer oyunlarda da yükleme sorunu yaşıyorum. Hazırlanıyor diyor ama indirmiyor oyunu. Eğer game pass kullanıyorsanız sizde de buna benzer sorun var mı, ne yapabilirim?

Hocam xbox uygulamasını açıp hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girip oyuna girmeyi deneyin. FH4'de aynı durumu yaşamıştım. Acaba bir şey yaptım da ban mı yedim demiştim ama hesaptan çıkış yapıp girince düzelmişti.

Hocam xbox uygulamasını açıp hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girip oyuna girmeyi deneyin. FH4'de aynı durumu yaşamıştım. Acaba bir şey yaptım da ban mı yedim demiştim ama hesaptan çıkış yapıp girince düzelmişti.
Hocam onu da denedim aynı sorun var bir de oyunu silip tekrar indireyim dedim. Şu an game pass'ten hiçbir oyunu indiremiyorum. İndirme başlamıyor bir türlü. Ne yapacağım bilmiyorum.

Geri
Yukarı