Çözüldü Forza Horizon 5 indirme sırasında hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

TBTURK

Hectopat
Yer
Konya
Merhaba, internet üzerinden 10TL'ye Xbox Game Pass almıştım. Forza Horizon 5 ön yüklemeye açıldı diye bildiğim için yüklemeye çalıştım fakat bu şekilde hata veriyor. Xbox Game Pass mobil uygulaması üzerinden indirmeye çalıştığımda konsol için ön yüklenebilir yazıyor ön yükleye tıkladığımda Game Pass satın alma sayfasına yönlendiriyor. Bu hatanın çözümü var mıdır?

Dosya Ekleri

• fh5 hata.PNG
    fh5 hata.PNG
    36,2 KB · Görüntüleme: 792
Aldığınız üyelik konsol için mi yoksa PC için mi? Konsol için ise PC'de olmayabilir. Ultimate ise her ikisinde de çalışır.

@Vegas hocamın dediği gibi ayrıntılara baktınız mı? Diskte de yeteri kadar yer var mı?

Hata ayrıntılarına bak yazısına tıkladınız mı? Ne yazıyor?

Oraya tıkladığımda bu çıkıyor.
@Vegas hocamın dediği gibi ayrıntılara baktınız mı? Diskte de yeteri kadar yer var mı?

Ayrıntılar kısmını şu an attım diskte 208 GB boş alan var. SSD'ye yüklemeye çalıştığımdada aynı hatayı veriyor orada da 310GB boş alan var.

Dosya Ekleri

• hata ayrıntısı fh5.PNG
    hata ayrıntısı fh5.PNG
    51,4 KB · Görüntüleme: 419
Eksik olan Windows güncellemisi varsa yapıp deneyin.

Uygulama sıfırlayıp deneyebilirsiniz. Ayarlar menüsünden uygulamaları açın. Buradan Windows Store'u bulun. Gelişmiş seçenekler arasında sıfırlama var.

Yeni konular

Geri
Yukarı