Çözüldü Forza Horizon 5 indirmesi nasıl kaldığı yerden devam ettirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda Arik

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Xbox uygulaması üzerinden Forza Horizon 5 indiriyordum. 70GB falan indikten sonra bilgisayarı kapatıp açtım. Açtıktan sonra 70 GB'dan eser yoktu ama bilgisayarda hala yer kaplıyordu ve Xbox veya Microsoft Store üzerinden indirmeye çalıştığımda yeniden 100 GB boş yer istiyor. Ben bu sorun yüzünden oyunu tekrar indiremiyorum. Oyunun dosyalarını nasıl silebilirim veya kaldığı yerden indirmeye tekrar başlatabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun arama çubuğuna Forza Horizon 5 yazın ve indirmeyi seçin. Kütüphaneye geri gelecektir.

Yazdığınızı şimdi fark ettim. Yapmanızı söylediğim şeyi yapmanıza rağmen bu hatayı veriyorsa bilmiyorum.

WindowsApp klasörüne bu yöntemle girip Forza'yı silin. Sonrasında tekrar indirmeyi başlattığınızda bilgisayarı kapatmayın, uykuya alın. Microsoft Store kütüphanesi sıkıntılı kapattığınızda yok oluyor, çözümü var mı bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windowsapp klasörüne bu yöntemle girip Forza'yı silin. Sonrasında tekrar indirmeyi başlattığınızda bilgisayarı kapatmayın, uykuya alın. Microsoft Store kütüphanesi sıkıntılı kapattığınızda yok oluyor, çözümü var mı bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba dediğiniz gibi uygulamayı indirdim ve klasörü açtım fakat Forza'yı bulamadım bir türlü. Forza dosyasının ismini biliyiyorsanız söyleyebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı