Forza Horizon 5 modifiye ekranında kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Enozit

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB (2x8) Trident Z 3600 MHz CL16
Ekran kartı
RTX 3060 Gaming X Trio
Anakart
ASUS ROG STRIX X570-F
İşlemci
Ryzen 5 5600X
Oynarken veya başka bir şey yaparken sıkıntı yok ama eve gidip müzakereden aldığım Ferrari Portofino'nun boyasını sıfırlamak istedim, boyama yerine tıkladığımda olması gerektiği gibi: "Bu tasarım başka oyuncu tarafından kitlenmiş falan filan tasarımı sıfırlamak ister misin?" ben de evet diyorum ve yükleme yeri geliyor sonra da kapanıyor. Başkalarından aldığım arabaların ne güç modifiyesini ne de boya modifiyesini değiştirebiliyorum. Ne yapmam lazım?

Aynısı bende de oldu onca zaman oynadım Mazda RX8 aldım tam modifiye edicem tak gitti tekrar açtım yine aynı şekil modifiye ederken gitti. Ama bu olmadan önce internetle alakalı bir uyarı vermişti, kendi izlediğim yolu söylüyorum bilgisayarı kapattım modemi kapattım modem açıldıktan sonra bilgisayarı açtım 2-3 saat oynadım modifiye yaptım hiçbir sorun çıkmadı.

Aynısı bende de oldu onca zaman oynadım Mazda RX8 aldım tam modifiye edeceğim tak gitti tekrar açtım yine aynı şekil modifiye ederken gitti. Ama bu olmadan önce internetle alakalı bir uyarı vermişti, kendi izlediğim yolu söylüyorum bilgisayarı kapattım modemi kapattım modem açıldıktan sonra bilgisayarı açtım 2-3 saat oynadım modifiye yaptım hiçbir sorun çıkmadı.

Bende internetle alakalı bir sorun çıkmadı ama yine de olmuyor yani herhangi bir arabanın rengini 2-3 kere değiştirmeye çalışınca da kapanıyor kısacası modifiye yapamıyorum :(

O zaman bir tane yap kaydet çık sonra tekrar başka sticker ekle sonra yine kaydet çık bir de bunu dene.

Neyse 1. sorun yani başkasının modifiyesinin kaldıramamı arabayı satarak çözdüm stok halde aldım 1 tane 2. sorunda renk değiştirme menüsünde biraz renkleri dolaşınca kapanıyordu onu da rengi hızlı seçip menüden çıkarak çözdüm artık buglar düzelene kadar böyle idare edeceğim anlaşılan.

Geri
Yukarı