Forza Horizon 5 ne zaman indirime girer?

• Konuyu başlatan TLPA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 943

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Forza Horizon serisini oldum olası çok seviyorum, 5. oyunu Game Pass ile neredeyse bitirdim ancak her ay Game Pass'e para yedirmek istemiyorum. Oyunu satın almak istiyorum ancak malum, fiyatı çok pahalı. Sizce oyun yakın zamanda indirime girer mi? Teşekkürler.

Yaz'dan önce indirim alması imkansıza yakın. Yazın da bir ihtimal.

Microsoft Store 'da fiyatı çok daha pahalı, Steam 'den alacağım ve tekrardan başlayacağım. O kadar fiyat farkı ödeyemem ve birde işin içine Steam ayrıcalığı giriyor. Bu arada fiyat tekrar zamlanmasa diyorum. :D

Microsoft Store 'da fiyatı çok daha pahalı, Steam 'den alacağım ve tekrardan başlayacağım. O kadar fiyat farkı ödeyemem ve birde işin içine Steam ayrıcalığı giriyor. Bu arada fiyat tekrar zamlanmasa diyorum. :D
Ben de sizin gibi GamePass'ten oynuyorum, oyunu bitirdim sömürdüm tüm içeriklerini. O kadar emek verdiğim ilerlememin kaybolmaması adına hem de FM7, FH3, FH4'e Microsoft Store üzerinden sahip olduğum için buna da Microsoft Store üzerinden sahip olmak istiyorum. Microsoft Store'de evet Steam'dan biraz daha pahalı ancak Microsoft Store'den alınca oyunu hem konsol hem PC için almış oluyorsunuz ve ayrıca da ilerlemeniz kaybolmuyor.

Ben de sizin gibi GamePass'ten oynuyorum, oyunu bitirdim sömürdüm tüm içeriklerini. O kadar emek verdiğim ilerlememin kaybolmaması adına hem de FM7, FH3, FH4'e Microsoft Store üzerinden sahip olduğum için buna da Microsoft Store üzerinden sahip olmak istiyorum. Microsoft Store'de evet Steam'dan biraz daha pahalı ancak Microsoft Store'den alınca oyunu hem konsol hem PC için almış oluyorsunuz ve ayrıca da ilerlemeniz kaybolmuyor.
Ben şu saatten sonra hiçbir konsola elimi sürmem, uzak dursunlar. Microsoft Store 'da baya pahalı, bir gün bana çalış diyor Microsoft resmen. Aşırı bir ilerlemem de yok aslında o yüzden biraz da göze alıyorum. Sadece sokak yarışı serisi ile kır rallisi serisini bitirmiştim. Öyle çok aşırı iyi araba falan da yok hesapta. Toplanır yani tekrardan. FH4 'te gaza gelip para hilesi yapmış ve ban yemiştim, ikinci kez bitirmek zorunda kalmıştım. :D Bunu da bitirsem sorun olmaz. Ayrıca şu saatten sonra hiçbir oyunda hile yapmam, cahilliğime geldi tamamen, GTA 5 bana resmen tokat gibi oldu ve oyunun yenisi gelmiyor(ön sipariş almıştım ve para hilesi yaparak ana hesabı kalıcı banlattım. Eğer hile yapmasaydım, yıllardır oynuyorum, şu anki servetimi her türlü kazanırdım GTA 5 'te. Neyse bu kısım konuyla alakasız oldu.)

Geri
Yukarı