Çözüldü Forza Horizon 5 optimize ayarlar nelerdir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

audiseverim

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 R5 3500
Yakın zamanda satın aldığım Forza Horizon 5'i satın aldım ve oyunu açtığımda oyun bilgisayarım için otomatik ayarlar yapmıştı. O ayarlarla görüntü gayet akıcı ve güzeldi. Ama merak edip ayarları biraz değiştirdim. Ama eski ayarlarıma dönmek istiyorum. Oyunun tekrar bilgisayarıma göre optimize edip eski ayarlarıma döndürmek için bir yol var mı?

Yakın zamanda satın aldığım Forza Horizon 5'i satın aldım ve oyunu açtığımda oyun bilgisayarım için otomatik ayarlar yapmıştı. O ayarlarla görüntü gayet akıcı ve güzeldi. Ama merak edip ayarları biraz değiştirdim. Ama eski ayarlarıma dönmek istiyorum. Oyunun tekrar bilgisayarıma göre optimize edip eski ayarlarıma döndürmek için bir yol var mı?

Forza Horizon 5 demo modundadır ve çok bugları vardır sorunlar sağlam güncelleme ile düzelir.

Forza Horizon 5 demo modundadır ve çok bugları vardır sorunlar sağlam güncelleme ile düzelir.

Oyunda sorunum yok. Sadece ilk başta oyunun optimize ettiği grafik ayarlarına dönmek istiyorum.
Ayarlar menüsünde ayarları sıfırla diye bir seçenek yok mu?
Varsayılana döndür var. Onu yaptım yüksek ayarlara aldı hepsini. Ama benim hatırladığıma göre optimize ettiğinde 1-2 ayar ultradaydı.
GeForce Experience üzerinden yapılabiliyor.

Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı