Forza Horizon 5 oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Game satış sitesinden satın aldığım Forza Horizon 5 oyundan atıyor bir süre oynadıktan sonra. Sorunu yaşayan varsa ve çözdüyse yardımcı olabilir misiniz?

Merhabalar. Game satış sitesinden satın aldığım Forza Horizon 5 oyundan atıyor bir süre oynadıktan sonra. Sorunu yaşayan varsa ve çözdüyse yardımcı olabilir misiniz?

Steam'den oynuyorum oyunu ve hiç öyle bir sorun yaşamadım

Oyunu yonetıcı olarak acın deneyın kesın cozum degıl kaplamalarda problem yasarsınız ama oyundan atmaz bende de aynıydı bır sekılde cozmustum ama şu an hatırlayamadım hatırlarsam guncellerım.

Araca boyama yaparken veya kaplama seçerken mi yoksa herhangi bir zaman mı atıyor? Boyama veya kaplama yaparken atma sorunu var şu anda Nvidia 511.23 sürücüsü ile ilgili bir sorun. Ayarlardan ışın izleme kalitesini kapalı yaparsanız sorun düzeliyor.

Araca boyama yaparken veya kaplama seçerken mi yoksa herhangi bir zaman mı atıyor? Boyama veya kaplama yaparken atma sorunu var şu anda Nvidia 511.23 sürücüsü ile ilgili bir sorun. Ayarlardan ışın izleme kalitesini kapalı yaparsanız sorun düzeliyor.
Denedim çözülmedi.
Herhangi bir zaman atıyor. Yarım saat falan oynadıktan sonra atıyor.

Herkese selamlar. Konuyu tekrar açamadım o yüzden buradan yazıyorum. Forza oyundan atıyor.

Geri
Yukarı