Forza Horizon 5 pikselleşme ve yüklenmeyen dokular

Elegant Lotus

Kilopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : R7 5800X
MB : Msi B550-A Pro AM4 Socket MB
RAM : 4x8 3200Mhz CL15 XPG D41 Tuf alliance
SSD : 1 TB 980 Evo +G1 1TB + 512GB M.2 XPG S20G
PSU : NZXT 650W 80+ Gold
CASE : DLX21
GPU : RTX 3070 TI 8GB GDDR6X EVGA FTW3 Ultra
Keyboard : XPG Summoner Red SW
Mouse : Razer deathadder V2
Headset : Hyper X Cloud II wireless
Monitor : Asus rog strix 320Hz 2k 27"
Meslek
Radyoloji teknikeri
Grafiklerde ciddi hatalar var. Ultra-Very Low fark etmeksizin bu meydana geliyor:

1668942080692.png

Sistem:
R7 3700X
RTX 3070 Ti
32 GB DDR4 3200MHz
Oyun M.2 SSD'ye kurulu.

Çözümünü söylüyorum:
Eğer amd veya nvıada ekran kartı kullanıyorsan internet sitesine gidip ilk olarak en güncel sürücüyü indir ve kur. Ancak olmazsa yine sürücü yerine gel bu sefer 5 önceki sürümü kur dene. Yine olmadı 10 15 önceki sürücüyü kur dene. Muhakkak çözüme ulaşırsın. Ben ulaşmıştım.

Çözümünü söylüyorum:
Eğer amd veya nvıada ekran kartı kullanıyorsan internet sitesine gidip ilk olarak en güncel sürücüyü indir ve kur. Ancak olmazsa yine sürücü yerine gel bu sefer 5 önceki sürümü kur dene. Yine olmadı 10 15 önceki sürücüyü kur dene. Muhakkak çözüme ulaşırsın. Ben ulaşmıştım.
Yanlış hatırlamıyorsam bende rtx3050 4 vram vardı ona 520.. lı bir sürücü kurmuştum -eski- sorun çözülmüştü.

Grafiklerde ciddi hatalar var. Ultra-Very Low fark etmeksizin bu meydana geliyor:

Eki Görüntüle 1579048

Sistem:
R7 3700X.
RTX 3070 Ti.
32 GB DDR4 3200MHz.
Oyun M.2 SSD'ye kurulu.

Genel sorun bende de var oyun ilk çıktığındada söylenmişti ama düzeltilmedi. Araba lastik dumanları ve işaret fişeği gibi şeylerin dumanları piksel piksel.

Bilmiyorum ama ultrada oynuyordum ona rağmen kabak gibi gözüküyordu bayağı bir görüntü kirliliği yaratıyor oyunun atmosferini bozuyor.

Çözümünü yukarıya yazmıştım işinize yarayabilir. Deneyin. Ben de ilk F5 girdiğimde bu sorunla karşılaşmıştım ve iade noktasına gelmiştim ancak bir süreliğine daha az eski bir ekran kartı sürücüsü kullanmak en doğru çözüm

Ben yüksekte oynuyorum bir problem yok ama çoğunlukta varsa düzeltilmeli.

Drift atarken tekerlekten çıkan duman uzaktan piksel piksel gözüküyor işaret fişekleri oluyor yarışlarda onların dumanları piksel piksel insanın sinirini bozuyor oyunun o güzel atmosferini bozuyor.

Çözümünü yukarıya yazmıştım işinize yarayabilir. Deneyin. Ben de ilk F5 girdiğimde bu sorunla karşılaşmıştım ve iade noktasına gelmiştim ancak bir süreliğine daha az eski bir ekran kartı sürücüsü kullanmak en doğru çözüm.

Yok hocam oyunu sildim sıktı beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı