Forza Horizon 5 plaka ve logolarda siyahlık

ismetcelal33

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Fh5'de plakalarda ve bazı araçların marka logolarında ya da isimlerinde resimde göreceğiniz gibi siyah kutular var. Bu problem AMD ekran kartı olanlarda oluyormuş, yeni bir güncelleme gelene kadar bunu çözmenin bir yolu yok mu? Çok rahatsız ediyor.

Adsız.png

FH5'de plakalarda ve bazı araçların marka logolarında ya da isimlerinde resimde göreceğiniz gibi siyah kutular var. Bu problem AMD ekran kartı olanlarda oluyormuş, yeni bir güncelleme gelene kadar bunu çözmenin bir yolu yok mu? Çok rahatsız ediyor.

Eki Görüntüle 1224980

Bende de vardı düzeldi karşılaşmadım bir haftadır bu sorunla.

Bende de aynı sorun var çözümü yok hala ki bu bence oyunla alakalı adamlar oyuna biraz ugraşıp güncelleme getirse birçok sorun çözülcek.

DirectX kurulu mu?

Evet, ekran kartı ve Windows da güncel.

Bende de vardı düzeldi karşılaşmadım bir haftadır bu sorunla.
Ekran kartınız AMD mi?

Bende de aynı sorun var çözümü yok hala ki bu bence oyunla alakalı adamlar oyuna biraz ugraşıp güncelleme getirse birçok sorun çözülcek.

Bu sorundan dolayı gamepass almayacaktım, geçenlerde fix güncellemesi gelmişti. Belki düzelmiştir diye aldım, atma sorunu falan yok ama çok canımı sıkıyor şu saçma sapan şey. Bir fontu ya da texture hatasını düzeltmek ne kadar zor olabilir ki?

Evet, ekran kartı ve Windows da güncel.

Ekran kartınız AMD mi?

Bu sorundan dolayı Game Pass almayacaktım, geçenlerde fix güncellemesi gelmişti. Belki düzelmiştir diye aldım, atma sorunu falan yok ama çok canımı sıkıyor şu saçma sapan şey. Bir fontu ya da texture hatasını düzeltmek ne kadar zor olabilir ki?

Evet AMD RX 6700M

Selamlar şubat ayındayız ve oyunu Steam'den almak istiyorum Full paketini
Sorunların hepsi bende de vardı gamepas ile oynuyordum
Düzeldiyse bunların hepsi satın alacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı