Forza Horizon 5 Premium vs Eklenti Yığını

Vendetta0

Kilopat
Selamlar. Steam üzerinden Forza Horizon 5 alacağım, bilen kişilere sormak istediğim bir soru var.

Şu anda Steam'de Premium eklenti yığını paketi satılıyor, 350 TL fiyatı:
  • VIP
  • Hoş geldin
  • Car Pass
  • Genişletme yığını
İçerisinde yukarıdakiler mevcut. Hazine adası da eklesek 400 bile olmuyor.

Bu paketin 500 liralık Premium paket ile farkı nedir? Genişletme yığını dediği expansion pack 1-2 mi? Yoksa bunlar sonra mı çıkacak?
Premium pakete ileride büyük DLC çıktığında ekleme mi olacak?

Yani ben ekstra 100-150 lira daha verip hangi avantaja sahip olacağım acaba Premium pakette?

Uzun süreler oynayacağım, en ucuz şekilde en Full oyunu oynamak derdim açıkçası.

Selamlar. Steam üzerinden Forza Horizon 5 alacağım, bilen kişilere sormak istediğim bir soru var.

Şu anda Steam'de Premium eklenti yığını paketi satılıyor, 350 TL fiyatı:
  • VIP
  • Hoş geldin
  • Car Pass
  • Genişletme yığını
İçerisinde yukarıdakiler mevcut. Hazine adası da eklesek 400 bile olmuyor.

Bu paketin 500 liralık Premium paket ile farkı nedir? Genişletme yığını dediği expansion pack 1-2 mi? Yoksa bunlar sonra mı çıkacak?
Premium pakete ileride büyük DLC çıktığında ekleme mi olacak?

Yani ben ekstra 100-150 lira daha verip hangi avantaja sahip olacağım acaba Premium pakette?

Uzun süreler oynayacağım, en ucuz şekilde en Full oyunu oynamak derdim açıkçası.
Ben oyunu şahsen 0'dan oynuyorum. Daha eğlenceli geliyor.

Direkt olarak Premium alırsanız yazdığınız paketler yüklü olarak gelecektir.

Forza 4'deki gibi aradaki fiyat farkı 58 TL olsa değerdi ama aradaki fiyat farkı 200 TL olunca kesinlikle değmez. VIP sana her hafta süper çark veriyor 2 tane hoş geldin ve Car Pass araba veriyor genişletme yığını yeni haritalar açıyordu galiba. Ben Forza 4'ü Ultimate Edition almıştım Ultimate Edition bayağı gelişmenize yardımcı oluyor.

Direkt olarak Premium alırsanız yazdığınız paketler yüklü olarak gelecektir.

Teşekkürler, sanıyorum kendi sorunumu kendim çözdüm, Steam'de şu an 350 liraya satılan Premium eklenti paketinin içinde base Game, yani oyunun kendisi yok 😂

Forza 4'deki gibi aradaki fiyat farkı 58 TL olsa değerdi ama aradaki fiyat farkı 200 TL olunca kesinlikle değmez. VIP sana her hafta süper çark veriyor 2 tane hoş geldin ve car Pass araba veriyor genişletme yığını yeni haritalar açıyordu galiba. Ben Forza 4'ü Ultimate Edition almıştım Ultimate Edition bayağı gelişmenize yardımcı oluyor.

Şöyle ki ben oyunlara fazla DLC alan, çok fazla AAA oyun oynayan birisi değilim. İş molalarında, iş çıkışlarında rahatça alt F4 atacağım bir oyun istiyorum uzun soluklu, bu sebepten almışken Premium alayım dedim. Yoksa haklısınız kesinlikle 300 saat altı oynayacak birisi için değmez 200 TL fark.

Farkı şu, eklenti paketi tamamen DLC. Yani 300 TL'lik standart sürüme sahip olman gerek. Onun üstüne bu fiyat ekleniyor. Eğer alacaksan her türlü Premium daha uyguna gelir. Ben Standart aldım, eklenti paketleri için indirim bekleriz ileride alırız.

Teşekkürler, sanıyorum kendi sorunumu kendim çözdüm, Steam'de şu an 350 liraya satılan Premium eklenti paketinin içinde base Game, yani oyunun kendisi yok 😂

Şöyle ki ben oyunlara fazla DLC alan, çok fazla AAA oyun oynayan birisi değilim. İş molalarında, iş çıkışlarında rahatça alt F4 atacağım bir oyun istiyorum uzun soluklu, bu sebepten almışken Premium alayım dedim. Yoksa haklısınız kesinlikle 300 saat altı oynayacak birisi için değmez 200 TL fark.

Oyunun kendisi var yalnız.

Bu paketin olmasının sebebi oyun Game Pass'de olduğu için ana oyunu almadan direk bu Premium eklenti paketini alıp DLC'lere sahip olmak için. Game Pass yoksa oyunun kendisi de dahil olan diğer paketi almak gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı