Forza Horizon 5 yarışlarda uzak sunuculara bağlıyor

Takeshi Kovacs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Forza Horizon 5'i PC'den oynuyorum. Açık dünyada Avrupa sunucusuna bağlanmama rağmen "Açık Yarış" modunda Hong Kong, Singapur, ABD gibi uzak, yüksek pingli lokasyonlara bağlanıyorum. Pinglerin çok yüksek olduğu yarışlarda çok fazla dezavantaj oluyor. Başa baş, mücadelelerde bitiş çizgisini önde geçmeme rağmen yarış sonucunda geçilmiş oluyorum. Server değiştirmenin bir yolu var mı? Bölge olarak Windows ayarlarından Almanya'yı seçtim fakat çare olmadı.

Forza Horizon 5'i PC'den oynuyorum. Açık dünyada Avrupa sunucusuna bağlanmama rağmen "açık yarış" modunda Hong Kong, Singapur, ABD gibi uzak, yüksek pingli lokasyonlara bağlanıyorum. Pinglerin çok yüksek olduğu yarışlarda çok fazla dezavantaj oluyor. Başa baş, mücadelelerde bitiş çizgisini önde geçmeme rağmen yarış sonucunda geçilmiş oluyorum. Server değiştirmenin bir yolu var mı? Bölge olarak Windows ayarlarından Almanya'yı seçtim fakat çare olmadı.

Çevrimdışı oyna. Sonuçta yarışta gerçek kişilerle yarışmıyorsun.

Bot olduklarını sanmıyorum. Sizin bu konu hakkında kaynağınız var mı?

İlla kaynak istiyorsanız kaynağım yok ama fark ettiğim bir şey var ne zaman tek başıma yarış yapsam Xbox'da ekli olan arkadaşlarımın ismine sahip botlar var hadi derseniz oyunu onlar oynayamazmı arkadaşım Forza Horizon 5'e sahip değil.

İlla kaynak istiyorsanız kaynağım yok ama fark ettiğim bir şey var ne zaman tek başıma yarış yapsam Xbox'da ekli olan arkadaşlarımın ismine sahip botlar var hadi derseniz oyunu onlar oynayamazmı arkadaşım Forza Horizon 5'e sahip değil.
O durum sadece offline yarışlarda oluyor. Açık yarış modunda hiç denk gelmedim öyle bir olaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı