Çözüldü Forza Horizon 5 yüklenmesi başlatılınca 0x800700e7 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Axee

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Forza Horizon 5 yüklemeyi denediğimde böyle bir hata alıyorum. Çözüm olarak böyle bir site buldum ama ne kadar güvenilir bilmiyorum. Teşekkürler.

1656241316448.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam şunları deneyin:

1) son Windows sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun herhangi bir Update falan var mı diye kontrol edin.

2) arama kısmına wsreset yazıp çalıştırın.

3) hizmetlerden en aşağı da bulunan Xbox Live ve diğer hizmetlerin açık olduğundan emin olun.

Bir de hiç hizmetleri devre dışı bırakan bir FPS artırma programı tarzı bir şey kullandınız mı?

Hocam teşekkür ederim dediğiniz şeyleri yapmaya çalıştım fakat Windows servisleri ile alakalı bayağı bir sorunum vardı Windows Update'i falan denetlemek istediğimde takılıyordu Microsoft Store'dan bir şey indiremiyordum. Çözüm olarak Windows ekibine ulaştım mesajlaştık bir yığın kod girmemi istedi hepsi aklımda yok ama belli başlı Windows servislerini sıfırlayacak kodlardı sonrasında sorunum çözüldü.
Hocam şunları deneyin:

1) Son Windows sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun herhangi bir update falan var mı diye kontrol edin.

2) Arama kısmına wsreset yazıp çalıştırın

3) Hizmetlerden En aşağı da bulunan XBOX live ve diğer hizmetlerin açık olduğundan emin olun.

Bir de hiç hizmetleri devre dışı bırakan bir fps artırma programı tarzı bir şey kullandınız mı?

Hocam şunları deneyin:

1) son Windows sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun herhangi bir Update falan var mı diye kontrol edin.

2) arama kısmına wsreset yazıp çalıştırın.

3) hizmetlerden en aşağı da bulunan Xbox Live ve diğer hizmetlerin açık olduğundan emin olun.

Bir de hiç hizmetleri devre dışı bırakan bir FPS artırma programı tarzı bir şey kullandınız mı?

Hocam teşekkür ederim dediğiniz şeyleri yapmaya çalıştım fakat Windows servisleri ile alakalı bayağı bir sorunum vardı Windows Update'i falan denetlemek istediğimde takılıyordu Microsoft Store'dan bir şey indiremiyordum. Çözüm olarak Windows ekibine ulaştım mesajlaştık bir yığın kod girmemi istedi hepsi aklımda yok ama belli başlı Windows servislerini sıfırlayacak kodlardı sonrasında sorunum çözüldü.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı