Forza Horizon ve FIFA Game Pass'te oynama sırası olmalı mı?

BreaKSooN05

Kilopat
Arkadaşlar 3 yıllık Game Pass aldım. Sistemi yeni keşfediyorum bayıldım.
FIFA'nin sadece 17'de ki alex hunter modunu oynadım. FIFA 20 ve 21 Game Pass'te var sırasına göre oynasam hikaye durumu nedir hala devam ediyor mu? FIFA 18 ve 19'u oynayamadım.

Ek olarak FIFA 22 10 saat olayı ne zaman kaldırılır veya kaldırılır mı? (Online oynamak için Game Pass ideal mi?)

Forza Horizon 4 ve 5 dikkatimi çekti ancak direk 5'ten oynasam mı diye düşünüyorum sırası önemli mi?

Arkadaşlar 3 yıllık Game Pass aldım. Sistemi yeni keşfediyorum bayıldım.
FIFA'nin sadece 17'de ki alex hunter modunu oynadım. FIFA 20 ve 21 Game Pass'te var sırasına göre oynasam hikaye durumu nedir hala devam ediyor mu? FIFA 18 ve 19'u oynayamadım.

Ek olarak FIFA 22 10 saat olayı ne zaman kaldırılır veya kaldırılır mı? (Online oynamak için Game Pass ideal mi?)

Forza Horizon 4 ve 5 dikkatimi çekti ancak direk 5'ten oynasam mı diye düşünüyorum sırası önemli mi?

FIFA'yı bence en sondan baila kadrolar güncel olur be iyi grafikler falan FIFA 22 10 saat olayı beta olduğu için uzun süre kaldırılmaz belki çok ileride Forza Horizon için 4'ten başlamana gerek yok 5'ten baila hikaye falan yok ama olayı kavramak istiyorsan alıştırma niyetine çerezlik 4'ü bir süre oynarsın ondan sonra 5'e geçersin (ama bence gereksiz olur) Online için bence Game Pass mantıklı Halo multiplayer Back 4 Blood raimbow six extraction FIFA'lar gibi çok Online oyunlar var ama nence sırf Online gitme hikayelerede bak Game Pass sistemine girmeni deneyimlemene sevindim iyi oyunlar.

1- FIFA 19'da yolculuk modu sona eriyor.
2- FIFA 22 ise birkaç ay sonra muhtemelen Game Pass'e eklenir.
3- Forza'ya gelecek olursak oynamadım ama sırasının pek bir önemi olduğunu düşünmüyorum.

Bende daha yeni Game Pass aldım 2017'de falan PS 4'um vardı şu an Series S var o zamanlar çok hoşuma gitmişti hikaye modu. Gelmeyecek mi :(

Bende daha yeni Game Pass aldım 2017'de falan PS 4'um vardı şu an Series S var o zamanlar çok hoşuma gitmişti hikaye modu. Gelmeyecek mi :(

Volta var artık hikaye modunun tadında kalması bence daha iyi, sende tadını alarak oynamaya bak :D
Bemce FIFA 22 daha çok yeni bir oyun gelmesi gecikebilir.

Birkaç aydan kastım kestiremediğim için, çok yeni olduğu için zaten biraz zor. Birkaç ay geçmesi lazım ya da yıl kestiremiyoruz.

FIFA'yı bence en sondan baila kadrolar güncel olur be iyi grafikler falan FIFA 22 10 saat olayı beta olduğu için uzun süre kaldırılmaz belki çok ileride Forza Horizon için 4'ten başlamana gerek yok 5'ten baila hikaye falan yok ama olayı kavramak istiyorsan alıştırma niyetine çerezlik 4'ü bir süre oynarsın ondan sonra 5'e geçersin (ama bence gereksiz olur) Online için bence Game Pass mantıklı Halo multiplayer Back 4 Blood raimbow six extraction FIFA'lar gibi çok Online oyunlar var ama nence sırf Online gitme hikayelerede bak Game Pass sistemine girmeni deneyimlemene sevindim iyi oyunlar.

Teşekkürler yavaş yavaş oyunları keşfediyorum.
@İsimsizjoker hocam Rainbow Six PC'de oynanıyor mu aradım ancak bulamadım :(

Son düzenleme:
Teşekkürler yavaş yavaş oyunları keşfediyorum.
@İsimsizjoker hocam Rainbow Six PC'de oynanıyor mu aradım ancak bulamadım :(

Hocam Rainbow Six'i Game Pass üzerinden oynamak için ilk önce Ubisoft'un uygulaması var onu indirmeniz gerek Xbox hesabınızla o uygulamaya bağdaştırırsanız direk kütüphanenize oyun gelecek hem Rainbow Six hem de Rainbow Six Extraction oradan istediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı