Forza Horizon'da ne yapıyorsunuz?

• Konuyu başlatan Ynka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 609

Ynka

Hectopat
Merhaba bu indirimlerde Steam'den Horizon 5 aldım daha önce 4'ü de alıp 30 saat civarı oynamıştım oyunda 5 saat geçirdim ve sıkıldım yapacak pek bir şey yok bu oyunu 500 600 saat oynayan insanlar ne yapıyorsunuz gerçekten çok merak ediyorum varsa aranızda saatlerce oynayan yazarsa sevinirim.

Merhaba bu indirimlerde Steam'den Horizon 5 aldım daha önce 4'ü de alıp 30 saat civarı oynamıştım oyunda 5 saat geçirdim ve sıkıldım yapacak pek bir şey yok bu oyunu 500 600 saat oynayan insanlar ne yapıyorsunuz gerçekten çok merak ediyorum varsa aranızda saatlerce oynayan yazarsa sevinirim.
Yağmurlu havada araba sürmenin sesi ve rahatlığı.

Hocam yüksek hızda virajlara drift ile girmek kadar eğlenceli bir şey yok sanırım.

Arac al modifiye et sat. İnan ki sevineceksin. 👍

280 saatim vardı FH4'te. İlk 50 saat hızlı arabalarla yarış falan yapmışımdır en fazla. Geri kalanı gerçekçi oynayış. Fazla güçlü olmayan arabaları müzik dinleyerek sürüyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı