Çözüldü Forza Motorsport 7 aniden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xtrax

Kilopat
Daha fazla  
Geçen le mans indirimlerinden Forza motorsport 7 aldım. Oyunu açıp GT2 rs ile ilk yarışı yaptıktan sonra menüde gezerken, garajımda arabalara bakarken, mağazada araba bakarken oyun aniden hiçbir hata vermeden kapanıyor. Forza Horizon oyununu çok oynadım ama hiç böyle bir sorun olmamıştı. Var mı aynı sorunu yaşayan ve çözen?

Çözüm
Bende yaşıyorum bu sorunu delirmek üzereyim

Eğer sizinki de arabalara bakarken kapanıyorsa ben şöyle çözdüm sorunu. Yabancı forumlarda GTX 10XX serisi kartların son driver güncellemesiyle bu sorunun olduğu yazıyordu. Benim de GTX 1060'ın driverı günceldi. Denemeye değer diye mevcut driverı silip NVIDIA arşivden bir önceki driverı yükledim ve sorun çözüldü. Siz de bir deneyin.
Bende yaşıyorum bu sorunu delirmek üzereyim

Eğer sizinki de arabalara bakarken kapanıyorsa ben şöyle çözdüm sorunu. Yabancı forumlarda GTX 10XX serisi kartların son driver güncellemesiyle bu sorunun olduğu yazıyordu. Benim de GTX 1060'ın driverı günceldi. Denemeye değer diye mevcut driverı silip NVIDIA arşivden bir önceki driverı yükledim ve sorun çözüldü. Siz de bir deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı