Forza Street Tarzı Oyun Önerisi

Archley

Hectopat
Makaleler
2
Çok ağır sistem istemeyecek, 15-20 GB Max olacak oyun önerisi istiyorum. Yarış gibi değil de, bir araba alıp istediğim gezebileceğim açık dünya tarzı bir oyun arıyorum.

Hocam oyun tarihin tozlu raflarına kaldırılmış hiçbir yerde satılmıyor korsanıda yok.

PC üzerinde Forza Horizon 3 var ama onunda keyleri bulunmuyor diye biliyorum. Microsoft 4 çıkınca 3'ün satışını durdurmuştu. Korsanı var mı bilmiyorum tabii. 2 Xbox 360 ve One'da var. Daha yeni konsollarda da var mı bilmiyorum.

Forza Horizon 2 PC üzerinde bulunmuyor diye biliyorum.
Doğrudur biraz eskidi aslında.
PC üzerinde Forza Horizon 3 var ama onunda keyleri bulunmuyor diye biliyorum. Microsoft 4 çıkınca 3'ün satışını durdurmuştu. Korsanı var mı bilmiyorum tabii. 2 Xbox 360 ve One'da var. Daha yeni konsollarda da var mı bilmiyorum.
İnternette keyleri olması lazım, yada crack indirilebilir.

3'ün korsanı var ama sistem yetmiyor. Gamepass'dede var oynarım ama sistem kaldırmıyor.

Geri
Yukarı