Çözüldü Fotnite, PUBG gibi oyunlarda 100-150 FPS alabilecek ekran kartları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Herkes baba kartları söylemiş fakat benim sorum şu. Hangi grafik ayarlarında oynamak istiyorsun? Fortine ve Pubg sistemleri farklı farklı zorlayan oyunlar. PUBG'yi örnek verecek olursam 1080P'de akıcı bir oyun deneyimi istiyorsan minimum RX580-Gtx1660 ekran kartlarından birine sahip olman gerek. Arkadaşların yaptığı öneriler genellikle 1080P full grafik ayarları için bilgin olsun :) . Bütçene göre seçimini yap. Sistemini söylememişsin fakat 16GB RAM bulunsun sistemde kesinlikle :) .
Herkes baba kartları söylemiş fakat benim sorum şu. Hangi grafik ayarlarında oynamak istiyorsun? Fortine ve Pubg sistemleri farklı farklı zorlayan oyunlar. PUBG'yi örnek verecek olursam 1080P'de akıcı bir oyun deneyimi istiyorsan minimum RX580-Gtx1660 ekran kartlarından birine sahip olman gerek. Arkadaşların yaptığı öneriler genellikle 1080P full grafik ayarları için bilgin olsun :) . Bütçene göre seçimini yap. Sistemini söylememişsin fakat 16GB RAM bulunsun sistemde kesinlikle :) .

Çözüm
Fortnite'i destansi ayarlarda akici kare hiziyla oynamak için ben gtx olsun derim butçe sorun degilse gtx1660 al derim, pubg'ye gelecek olursak oyunun optimizasyonu harika sayilmaz herkes yok rtx2080 yok rx5700 falan filan, ama oyun 2017 de çikmiş o zamanda rtx yoktu, pubg'nin optimizasyonu ve onlarca oyuncu ile kasmamasi çok zor, ben pubg'yi i7 6gb ram 2gb vram(gtx 760) sistemle deneyebilmiştim pc benim degil yakin bi dostumun, 1 saat kadar test edebilmiştim oyun surem boyunca en az 76fps ile oynamiştim ara sira 90'a kadar çikiyordu, sana ekran karti bulmada iyi şanslar benden bu kadar
2080Ti + i9-9900K ile 200FPS garanti. Ayrıca Sistemin nedir hani ekran kartı önereceğiniz ya darboğaz durumu olmaması için soruyorum.
Nerenden çikariyorsun bunlari? Pubg i9 destekliyormu yani destekliyorsa ben bişey kaçirmişim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı