Fotoğraf çekerek para kazanma

celalfe

Centipat
Daha fazla  
Geçenlerde bir yerde 1 ayda 50 dolar kazanma diye bir şey görmüştüm. Fotoğraf çekerek bilginiz var mı yapılır mı güvenli mi?

Podcast videolar yapan insanların fotoğraf/video satın aldığı siteler var. Çektiğiniz fotoğrafları öyle sitelere yüklersiniz, satın alınmasını beklersiniz. Evet böyle para kazanabilirsiniz. Veyahut onu seçmek istemediniz, düğün fotoğrafçılığı var.

Podcast videolar yapan insanların fotoğraf/video satın aldığı siteler var. Çektiğiniz fotoğrafları öyle sitelere yüklersiniz, satın alınmasını beklersiniz. Evet böyle para kazanabilirsiniz. Veyahut onu seçmek istemediniz, düğün fotoğrafçılığı var.

Site ismi verir misin günbatımı resmi vs. alınır mı? Nasıl fotoğraflar alınıyor.

Detaylı anlatır mısın yani?

Site ismi verir misin günbatımı resmi vs. alınır mı? Nasıl fotoğraflar alınıyor.

Detaylı anlatır mısın yani?
Detay olarak çok detayını bende bilmiyorum. Fakat araştırmak istersen;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3 site gösteriyor. Bu videonun yardımcı olacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı