Fotoğraf üzerine fotoğraf koymak

Gerçekçi olmasına gerek yok ama onu da öğretirseniz süper olur. Bu konuda cidden yardıma ihtiyacım var.

Hocam bu konuda ben çok yardımcı olamıyorum bence(Yani nereden başlanır, nasıl gelişir? Gibi sorulara), ama olmaya çalışıyım, böyle şeylerde araştırın ve yeni şeyler öğrenin ve sık sık pratik yapın.

Photoshop CS6 veya herhangi bir sürüm indiriyorsun. Fotoğrafı açıyorsun ondan sonra diğer fotoğrafı sürüklüyorsun. Koymak istediğin şeyin opaklığını sağ taraftan düşürüyorsun.
resim_2020-12-04_012711.png

Ardından istediğin şekilde yerini değiştiriyorsun CTRL+T ile bunu yapabilirsin.

Mesajı düzenledim, bakabilirsin nasıl yapıldığına.
Yarın bunu deneyeceğim. Yarın
Photoshop CS6 veya herhangi bir sürüm indiriyorsun. Fotoğrafı açıyorsun ondan sonra diğer fotoğrafı sürüklüyorsun. Koymak istediğin şeyin opaklığını sağ taraftan düşürüyorsun.
Eki Görüntüle 763497
Ardından istediğin şekilde yerini değiştiriyorsun CTRL+T ile bunu yapabilirsin.
Cam sekline nasıl oturtturacam? Sonuçta resimler dikdörtgen oluyor ve cam da yamuk bir şekle sahip.

Hocam sizin için PhotoLayers videosu çektim, geliyor.
Biraz basit oldu, zaten yapa yapa öğrenirsiniz.

Not 1: Sansürlediğim yerdeki kişi ben değilim, bir Instagram ünlüsü gibi biri. Onla ilgili edit yapmak için indirdim. Sansürleme sebebim ise ben sanılmaması.

Not 2: Bir yerde bir kelimeyi eksik yazmışım. 0:18'de "Arkada olmasını istediğimiz tıklıyoruz" yerine "Arkada olmasını istediğimiz fotoğrafa tıklıyoruz" olcak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Direkt resmi mi koymak istiyorsunuz yoksa resimdeki herhangi bir şeyi mi? (kişi, eşya vb.).
@Eskopya27
Nasıl örnek versem, mesela bir afişi araba camına yapıştıracağım. Umarım anlaşılmıştır
Kral, Gimp kullanarak bir şeyler yapmaya çalıştım.
Eki Görüntüle 763502
Baya küçük :D . Camı tam kaplayacak fotoğraflar, afiş gibi
Hocam sizin için PhotoLayers videosu çektim, geliyor.
Biraz basit oldu, zaten yapa yapa öğrenirsiniz.

Not 1: Sansürlediğim yerdeki kişi ben değilim, bir Instagram ünlüsü gibi biri. Onla ilgili edit yapmak için indirdim. Sansürleme sebebim ise ben sanılmaması.

Not 2: Bir yerde bir kelimeyi eksik yazmışım. 0:18'de "Arkada olmasını istediğimiz tıklıyoruz" yerine "Arkada olmasını istediğimiz fotoğrafa tıklıyoruz" olcak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşte burada eksik olan olay o resimi yamuk bir cismin içine koymak. En iyisi bir örnek atmak

Dosya Ekleri

• IMG-20201202-WA0022.jpg
    IMG-20201202-WA0022.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 30

Geri
Yukarı