Fotoğraf Video Haline Getirilebilir mi?

Tamam işte. Ben de şaşırdım bir an. Soruya çevrilmiş. Siz konu olsa bile çözüm olarak işaretlenebiliyor demişsiniz de ondan sormuştum. 👍
Aynen, konu olarak açılmışsa çözüm olarak işaretlenemiyor. Soru formatına çevrilip çözüm olarak işaretlenebiliyor. Sonuç olarak konularda da çözüm seçilebiliyor.

Anladınız ne demek istediğimi... 😂

Getirilir mi diye sordu, ben de sorusuna cevap verebildim diye düşündüm. 🙂

Doğru cevap sistemi değil bu.

Bu konu da zaten çözüm sistemine uygun bir konu değil, zira fotoğrafa hareket ekleme işlemi (montaj) kendi başına bir alandır. Konu sahibinin isteği gerçekleştirilebilse bile alınan talimatların geçerliliği fotoğraftan fotoğrafa değişir.

Doğru cevap sistemi değil bu, buradan sana ekmek çıkmaz.

Bu konu da zaten çözüm sistemine uygun bir konu değil, zira fotoğrafa hareket ekleme işlemi (montaj) kendi başına bir alandır. Konu sahibinin isteği gerçekleştirilebilse bile alınan talimatların geçerliliği fotoğraftan fotoğrafa değişir.
Technopat Sosyal hakkında bilgi sahibi olduğumu profilime kısa bir göz atarak öğrenebilirsiniz. Ben arkadaşa "Bu doğru cevap. Çözüm raporu at, çözüm işaretle." demedim. Sadece sorununu çözdüysem rapor atabilirsin dedim. Okuduğunuzu* anladıktan sonra mantık muhakeme de yapanızı öneririm. İyi forumlar.
Bu arada raporu attım, eski haline bakabiliyorlar mesajınızın. Siz değiştirdiyseniz eğer bu sizin uyarı almanıza engel olamaz.

Hocam mesaj kasmaya mı çalışıyorsunuz? Her konuya tekdüze alakasız şeyler yazıyorsunuz.
resim_2021-04-29_162557.png

Yeni konular

Geri
Yukarı