Fotoğrafın kalitesi nasıl artırılır?

458784

Femtopat
Selamünaleyküm arkadaşlar. Ramazan Bayramınız mübarek olsun. Benim sorum, aşağıdaki fotoğrafın kalitesini nasıl artırabilirim? Çözünürlük 1920*1080 ama gözüme çok kalitesiz geliyor. Laptopın paneli FHD, ondan mı kalitesiz geliyor bilmiyorum ama bu fotoğrafın kalitesini yükseltmenin bir yolu varsa yardımcı olur musunuz?

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim :)

win_10_turkish_edition.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence genel olarak fotoğrafın montajı kötü yapılmış. Onun yerine bunu kullanabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1023189
Bu fotoğrafın daha yüksek çözünürlüklü hali varsa -1080p'nin üzerinde- benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum. Bunu çok beğendim tam kafamdaki wallpaper.
LetsEnhance.io - Image enhancement powered by AI En iyisi olduğunu düşünüyorum başka şeyler denemediğim için. Ama cidden çok iyi. Uygun ayarları yapmayı unutmayın.
Şimdilik deniyorum fakat üstteki fotoğrafa düştüm 😻
Fotoğrafı birlikte aç deyip paint ile açın daha sonra farklı kaydet deyip. Png olarak kaydedin png resimler jpeg resimlerden daha kaliteli olur.
Zaten PNG değil mi?
LetsEnhance.io - Image enhancement powered by AI En iyisi olduğunu düşünüyorum başka şeyler denemediğim için. Ama cidden çok iyi. Uygun ayarları yapmayı unutmayın.
Pek güzel bi sonuç alamadım maalesef :(

Dosya Ekleri

• win_10_turkish_edition_2.png
    win_10_turkish_edition_2.png
    831,6 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı