Fotoğraflarımı +18 sitelere atıyorlar

2-3 tane velet bu kadar riskli işlere kalkışır mı? Ben seni işlettiklerini, trollediklerini düşünüyorum. Eğer gerçekse polise başvurman gerekecek.
Eğer gerçekten bulsalardı +18 site değil oyunun Discord sunucusuna atarlardı. Instagram hesabınız kurallara uymadığı için kapatılmıştır. Yazıyordu adam diyor ki hesabını kalıcı olarak sildim, sence de yalan değil mi ?

Arkadaşlar, benim aylardır bir sorunum var bir şey yapmazlar dedim ama yaptılar. Samp oynuyorum yıllardır birçok arkadaş edindim. Klanlar arası savaş yüzünden düşmanım çoktu. Bir gün Instagram hesabımı çaldılar, telefon numarası ile kayıt olmuştum. Hepsini alıp kapatmışlar hesabı.
Siber suçlara giderim dedim polis bize bir şey yapamaz dediler falan sonra özür dilediler. Oyunu bıraktım geçen gün girdim bir bakayım dedim YouTube kanalıma video attım vs videosu bir yorum geldi +18 tanışma sitesi ertesi gün oyunda biri dedi fotoğrafını +18 siteye yaymışlar. Linki VirusTotal ile tarattım temiz link, bir baktım hep müstehcen içerikler.
O yorumdan sonra böyle bir şeyle karşılaşınca korktum. Hemen kapattım tarayıcıyı sizce onlar beni korkutmak için mi yaptı yoksa gerçekten atmışlar mıdır? Ve telefon aylardır hiç aranmadı. Sizce ne yapmalıyım?
SA-MP' te böyle kişiler çok. Siber Suçlar' a ihbar edin.

Öncelikle geçmiş olsun. Eğer yaşları küçükse korkutuyo olabilirler. Eğer devam ederlerse gidersin siber suçlara. Zaten bu tarz işlere bulaşan büyük ihtimal olgun olmayan kişiler. Polisin P'sini duydu mu sönerler zaten. Olgun birisi zaten sizden nefret etsene bir insanı +18 sitelerine paylaşacağını zannetmiyorum ki nefret edilecek çokta bir durumda yok. Sanal ortam çok kötü bir yer. Birine bilgilerinizi vermemeye çalışın hocam eğer güven yoksa.

Hem IP adresinle böyle şeyler yapılacağını zannetmiyorum. En fazla yerini öğrenebilirler onuda napsınlar. Benim IP'm Allah bilir kimlere geçmiştir :D. Hocam PC'nize Trojan atılmış olabilir veya Keylogger. Tahminime göre.

Öncelikle geçmiş olsun. Eğer yaşları küçükse korkutuyo olabilirler. Eğer devam ederlerse gidersin siber suçlara. Zaten bu tarz işlere bulaşan büyük ihtimal olgun olmayan kişiler. Polisin P'sini duydu mu sönerler zaten. Olgun birisi zaten sizden nefret etsene bir insanı +18 sitelerine paylaşacağını zannetmiyorum ki nefret edilecek çokta bir durumda yok. Sanal ortam çok kötü bir yer. Birine bilgilerinizi vermemeye çalışın hocam eğer güven yoksa.
YouTube videoma bir yorum geldi link atmıştı bunu oyunda söyledim. Dedim bana bir yorum geldi diye onu görüp beni işlettiğini düşünüyorum.YouTube'a böyle yorumlar geliyor mu ? Yabancı bir hesaptı ve sadece link atmıştı.

Hemen polise başvur.
Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal etme.
1-3 Yıl Hapis Cezası

Gizliliğin görüntü veya seslerin kayda alınması suretiyle ihlal edilmesi.

Verilecek ceza bir kat artar.

Kişilerin özel hayatına ilişkin görüntü veya sesleri hukuka aykırı olarak ifşa etmek ve ifşa edilen bu verilerin basın ve yayın yoluyla yayımlanması.

2-5 Yıl Hapis Cezası
Bu Türk ceza kanununun 134. maddesinden alıntıdır.

YouTube videoma bir yorum geldi link atmıştı bunu oyunda söyledim. Dedim bana bir yorum geldi diye onu görüp beni işlettiğini düşünüyorum.YouTube'a böyle yorumlar geliyor mu ? Yabancı bir hesaptı ve sadece link atmıştı.
Hocam linki açtınız mı? Aynı zamanda link nasıl bir linkti. +18 sitesine ait miydi? Yoksa bilinmedik bir link mi idi? Sizi korkutuyor olabilirler sadece. Hocam link her türlü link olabilir tıklamayın. Direkt ihbar edin gitsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı