Fotoğraflarınızı Düzenlemek İstiyorum

Arkadaş sadece arkaplanı değiştirdiğimi söylemiş. Bende sadece bunu yapmadığımı göstermek için sizin fotoğrafınız üzerinde kullandım. Sizin fotoğrafınıza yakışmamış olabilir fakat ben burada yapabildiğim şeyleri göstermek adına fotoğraflarınızı kullandım. Referans fotoğraflarda yakışmış ya da yakışmamış benim için pek önemli değil. Çünkü her yüz şekli birbirinden farklı ve kimine yakışan başkasına yakışmayabiliyor. Yorumunuz için de teşekkür ederim.
Benim amacım vurup öldürmek değil. Hataları gösterip ders çıkarmanızı sağlamak. Ben tasarımcıyım ve şu zaman kadar öğrendiklerimi (okuduğum okul dahil) hiç kimse tutup da böyle yap demdi bana. Hep kendim öğrendim. Bu bilgileri mezara mı götüreceğim? Tabii ki hayır. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

1623167351508.png

Kesimler aşırı sert ve pikselli. Haliyle yapay duruyor.

1623167508294.png

Şu çalışmanın renk düzenlemesi tamamen yanlış. Odak aralığı yanlış. 3 liraya mucize beklemiyorum zaten. 3 liralık çalışmalarla kalmayın, ilerleyin diye diyorum bunu.

Belli ki ilginiz var bu işe. Photoshop üzerine düşmeye başlayın. Mobil uygulamar sadece gönül eğlendirir.

Benim amacım vurup öldürmek değil. Hataları gösterip ders çıkarmanızı sağlamak. Ben tasarımcıyım ve şu zaman kadar öğrendiklerimi (okuduğum okul dahil) hiç kimse tutup da böyle yap demdi bana. Hep kendim öğrendim. Bu bilgileri mezara mı götüreceğim? Tabii ki hayır. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Eki Görüntüle 1060797

Kesimler aşırı sert ve pikselli. Haliyle yapay duruyor.

Eki Görüntüle 1060800

Şu çalışmanın renk düzenlemesi tamamen yanlış. Odak aralığı yanlış. 3 liraya mucize beklemiyorum zaten. 3 liralık çalışmalarla kalmayın, ilerleyin diye diyorum bunu.

Belli ki ilginiz var bu işe. Photoshop üzerine düşmeye başlayın. Mobil uygulamar sadece gönül eğlendirir.
Hocam mobil uygulamalardan da zaten 50 liralık iş çıkmaz. İnstagram'da, Snapchat'de, WhatsApp'da paylaşmak için de kimse 50 lira çıkarıp da vermez. Ben tamamen günü kurtarmak isteyen ve ucuza çok bir şey beklemeyen kişilere yönelik düzenlemeler yapıyorum. Mesela o saç kısmındaki dekupe işlemini PS üzerinden yapabilirim, bu konu hakkında bilgim var. Fakat tamamen mobil uygulamalarla bu işlemleri yaptığım için PS'i katmadım işin içine. Yine de öneri ve eleştirileriniz için ayrıca teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı