Fotoğraftaki oyuncu koltuğu alınır mı?

Turkish Delight

Hectopat
Selam dostlar. Satıcı 3250TL diyordu pazarlık ile 2900TL'ye düşürebildim. 160 derece yatıyor. Kullanan var mı? Ürünü internette bulamadım. Bu fiyata almaya değer mi?
IMG-20221125-WA0004.jpg

Alacağın üründe kolçakların 4D olması senin yararına olur. Bence bir koltukta kumaşından ve oturma hissiyatından sonra ki en önemli detay kolçaklar. Her seferinde oturuşuna göre ayar yapman gerekebiliyor. Geriye yatmasına çok takılma onlar pazarlama stratejisi bence. İlk aldığım gün denemek için tam yatırdım o kadar sadece.

Alacağın üründe kolçakların 4D olması senin yararına olur. Bence bir koltukta kumaşından ve oturma hissiyatından sonra ki en önemli detay kolçaklar. Her seferinde oturuşuna göre ayar yapman gerekebiliyor. Geriye yatmasına çok takılma onlar pazarlama stratejisi bence. İlk aldığım gün denemek için tam yatırdım o kadar sadece.
Takıldığım nokta o değil. Adam 180 derece yatanların mekanizmasının daha çabuk bozulduğunu söyledi. Fotoğraftaki koltuğun dirsek kısmı ayarlanabiliyor. İstersen dedi 1800 2000 lira civarı koltukların falan geleceğini söyledi. Birde 4D kolçak ne oluyor hocam?

Geri
Yukarı