Fotokopi Özellikli Yazıcı Önerisi

Daha fazla  
Meslek
Product Designer
Merhabalar,

Babamın yazıcısı çok eskidiği için Windows 10 64 bit desteği olan bir yazıcı arıyorum. Etrafta birçok bilgi var kimisi HP alma diyor kimisi ise al diyor. Ben de buradan sormak istedim açıkçası. Bütçe en yüksek 400 lira ve en aşağı 200 lira olacak şekilde fotokopi özelliği olan bir yazıcı arıyorum. WiFi özelliği olsa da olur olmasa da olur.

Şimdiden çok teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Babamın yazıcısı çok eskidiği için Windows 10 64 bit desteği olan bir yazıcı arıyorum. Etrafta birçok bilgi var kimisi HP alma diyor kimisi ise al diyor. Ben de buradan sormak istedim açıkçası. Bütçe en yüksek 400 lira ve en aşağı 200 lira olacak şekilde fotokopi özelliği olan bir yazıcı arıyorum. WiFi özelliği olsa da olur olmasa da olur.

Şimdiden çok teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim.
Canon Pixma E3140 Fotokopi + Tarayıcı +Wi Fi Airprint Yazıcı Fiyatı veya HP DeskJet Ink Advantage 3775 Fotokopi Tarayıcı Wi-Fi Fiyatı benim bulabildiklerimin arasından seçtiklerim.

Yazıcının sürücülerinden bahsediyorsanız, Sürücünün Setup'ını hangi sürümünse onun uyumluluğunda açın.
Bahsettiğim yazıcı HP LaserJet 1010 ve Windows XP'de çalışıyordu en son. Windows 7 ve Windows 8'de bir şekilde farklı yazıcıları seçerek çalıştırmayı başardım fakat Windows 10'da bu çok daha zor oluyor. Onun için uzatmadan yeni yazıcı almak istedik. Yine de teşekkür ederim. :)
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Bu yazıcıları da listeme ekleyeceğim.
Tavsiyem bütçeyi arttırıp tanklı alman. Maliyeti 10 kat azaltıyor.
İlginiz için çok teşekkür ederim fakat babam pek aktif bir şekilde yazıcıdan çıktı almıyor. Sadece fatura işlemlerinde kullandığı için en fazla yüz adet çıktı alır bir sene içerisinde. Onun için bütçeyi çok yukarıda tutmuyorum.

Bahsettiğim yazıcı HP LaserJet 1010 ve Windows XP'de çalışıyordu en son. Windows 7 ve Windows 8'de bir şekilde farklı yazıcıları seçerek çalıştırmayı başardım fakat Windows 10'da bu çok daha zor oluyor. Onun için uzatmadan yeni yazıcı almak istedik. Yine de teşekkür ederim. :)

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Bu yazıcıları da listeme ekleyeceğim.

İlginiz için çok teşekkür ederim fakat babam pek aktif bir şekilde yazıcıdan çıktı almıyor. Sadece fatura işlemlerinde kullandığı için en fazla yüz adet çıktı alır bir sene içerisinde. Onun için bütçeyi çok yukarıda tutmuyorum.
Yılda en fazla 100 çıktı için lazerli daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı