Foxconn anakart sürücüleri nasıl bulunur?

Yazılımcı0

Decapat
Foxconn anakart sürücülerini indireceğim fakat anakart modelinin hangisi olduğunu bulamadım. Anakart sürücülerini Foxconn resmi sitesi açılmadığı için nereden indirebilirim? Başka sitelerden sürücü indirmek güvenli midir? Anakartın BIOS güncellemesi var mı?

İşletim sistemi: Windows 10 Home Single Language X64.

Dosya Ekleri

• Foxconn Anakart.jpg
    Foxconn Anakart.jpg
    220,9 KB · Görüntüleme: 175
Biraz daha bakın, bir yerlerinde yazmalı. Sürücleri genelde Windows kurar. Kurulmayan olursa da bize Donanım Kimliği yazın.

Foxconn anakart sürücülerini indireceğim fakat anakart modelinin hangisi olduğunu bulamadım. Anakart sürücülerini Foxconn resmi sitesi açılmadığı için nereden indirebilirim? Başka sitelerden sürücü indirmek güvenli midir? Anakartın BIOS güncellemesi var mı?

İşletim sistemi: Windows 10 Home Single Language X64.

En son BIOS güncellemesi yapayım dedim. Adamlar sitesine bildiğin JPG koymuş. Tıklıyorum tıklıyorum işlev yok. Meğer adamlar resim koymuş komple siteye aksdlas.

Anakart ile uyumsuz BIOS yüklenme ihtimali var mı yani bu site güvenilir mi?
Dikkatli ol bilgisayarın kalbi ile oynuyorsun şuanda. En ufak bir hatanda çalıştırılamaz hale getirebilirsin!
@Recep Baltaş , o yüzden sana "O yüzden anakartın tam modelinden %100 emin olmanız lazım" diyor
Yaptığın işlemin ne olduğunu bilmiyorsan kesinlikle ilerlemeni tavsiye etmem.

Biraz daha bakın, bir yerlerinde yazmalı. Sürücleri genelde Windows kurar. Kurulmayan olursa da bize donanım kimliği yazın.

Böyle bir ihtimal var. O yüzden anakartın tam modelinden %100 emin olmanız lazım.

Dikkatli ol bilgisayarın kalbi ile oynuyorsun şu anda. En ufak bir hatan da çalıştırılamaz hale getirebilirsin!
@Recep Baltaş, o yüzden sana "o yüzden anakartın tam modelinden %100 emin olmanız lazım" diyor.
Yaptığın işlemin ne olduğunu bilmiyorsan kesinlikle ilerlemeni tavsiye etmem.

AIDA64 programında 945 7AC, anakartta Foxconn 945PL7AC ve 945P7AC yazıyor. Hangi anakart modeline göre sürücü aramalıyım?

Dosya Ekleri

• AIDA64 BIOS.jpg
    AIDA64 BIOS.jpg
    105,6 KB · Görüntüleme: 97
  • AIDA64 Foxconn Anakart.jpg
    AIDA64 Foxconn Anakart.jpg
    291,4 KB · Görüntüleme: 123
  • AIDA64 Özet.jpg
    AIDA64 Özet.jpg
    190,7 KB · Görüntüleme: 81
  • Foxconn Anakart.jpg
    Foxconn Anakart.jpg