Foxconn G31-MXK anakarta DDR2 RAM önerisi

bekocangs56

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle belirtmek istiyorum ki lütfen "yeni bilgisayar alın, bu sisteme yatırım yapmayın." Gibi sözler sarfetmeyin. Şu an ki sistemin yaklaşık 14-15 senesi var ve RAM'lerin oyunlardaki performansı git gide düşmeye başladı ve sizden bu anakarta uygun 2 adet 2 GB RAM önermenizi rica ediyorum.

Sistem:
Foxconn G31 MX-k.
Intel Core 2 Quad Q8200 2.33GHz.
4 GB RAM.
AMD R7 370.

Son düzenleme:
Öncelikle belirtmek istiyorum ki lütfen "yeni bilgisayar alın, bu sisteme yatırım yapmayın." Gibi sözler sarfetmeyin. Şu an ki sistemin yaklaşık 14-15 senesi var ve RAM'lerin oyunlardaki performansı git gide düşmeye başladı ve sizden bu anakarta uygun 2 adet 2 GB RAM önermenizi rica ediyorum.

Sistem:
Foxconn G31 MX-k.
Intel Core 2 Quad Q8200 2.33GHz.
4 GB RAM.
AMD R7 370.
Anakart zaten 4 GB destekliyor en fazla hocam, bende de var.
Anakart yükseltebilirsiniz.
Mesela LGA775 Fakat DDR3 bir şey alın, DDR 3 ramlarle performans bayağı artar.

14 senelik PC olduğu için RAM'lerin de sıkıntılı olduğunu sistemi kullanırken farkediyorum. O yüzden değiştirmek istiyorum.
Direkt yeni bir anakart alın hocam, Mhz ne kadar artsa da DDR2 yüzünden performansı artmıyor.
Bence mevcut işlemcinize uyan ve 8 GB+ ram destekleyen bir 775 anakart alın.

Direkt yeni bir anakart alın hocam, MHz ne kadar artsa da DDR2 yüzünden performansı artmıyor.
Bence mevcut işlemcinize uyan ve 8 GB+ RAM destekleyen bir 775 anakart alın.

Hocam yeni laptop alacağım yakın zaman da. Madem diyorsunuz ki buna çok yatırım yapmayın o zaman sadece SSD alacağım en azından ileriye dönük olur. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı