Foxconn G31MX-K Son Bios Versiyon Nedir ?

KIZAMIK8

Kilopat
Merhaba,

Foxconn G31MX-K Son Bios Sürümü Nedir ? s27 gözüküyor ama sitede p12 var..Anlayamadım

Fox Live da online update yapmak istediğimde bios versiyonun zaten güncel uyarısı veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de resim koyayım:

ss4jp.png

Evet modelim buydu indirdim ancak update işemini fox live üzerinden değil burdaki anlatıldığı gibi winflash üzerinden yaptım:

https://www.technopat.net/forum/masaustu-bilgisayarlar/2040-foxconn-bios-update.html

Konuda anatıldığı gibi yaptım ayarlarını da update yüklendi fakat yüklemenin sonunu göremeden ekran çizgi çizgi olup dondu kaldı, uzun süre böyle bekledi- bekledi-bekledi. Hiçbirşey olmadı. Res attım pcye yine bekledım elektrikten hiç çekmedim PC'yi fakat artık ekranı göremiyorum. Hiç birşey gelmiyor ekrana.
Anakart modeli doğru, indiirdiğim update sizin verdiğiniz zaten nedne böyle oldu ? Konuda anlatılanları da harfiyen yaptım. Ancak biosum yandı galiba :S

Sana oradan yap diyen oldu mu ? Gerektiğinde veririz ek bağlantı sen neden hemen atlıyorsun oralara. Biosunuz yanmadı ancak bilgisayarı o şekil fazla çalıştırmayın. Gidin bir bilgisayarcıya kurtarma yapacakdır. Bios kurtarma ile düzelir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı