FOXCONN G41MXE/G41MXE-K anakarta ekran kartı önerisi

mstfkrbyk

Hectopat
Merhaba arkadaşlar HD7770 almaya karar kıldım. Fakat anakartım ile uyumlu olur mu bilmiyorum.

Tüm sistem özelliklerim;

FOXCONN G41MXE/G41MXE-K

Pentium(R) Dual Core CPU E6500 @ 2.93GHz

4GB DDR3 1333 MHz

Bu özelliklerde ki bilgisayarıma HD 7770 almayı düşünüyorum. Şuan HD4650 var fakat sıkıntılı biraz. Ayrıca üzerinde 300W PSU var bunu da 500W uyumlu bir PSU ile değiştireceğim. Yardımlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 750 alabilirsin. Güç kaynağını değiştirmene de gerek kalmaz. Seninde işini görür.

Edit: HD7770 ile arasındaki fiyat farkını unutmuşum. HD7770 + güç kaynağı da güzel seçim

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 750 alabilirsin. Güç kaynağını değiştirmene de gerek kalmaz. Seninde işini görür.

Edit: HD7770 ile arasındaki fiyat farkını unutmuşum. HD7770 + güç kaynağı da güzel seçim
Ekran kartı önerisi istemedim. Ayrıca 300W PSU o ekran kartına yeterli ise sana bir 300W PSU ve o ekran kartını yollayayım ben. Hiç bilmeyen insanlarda geliyor buraya onlarıda yanlış bilgilendirmeyin.

Ekran kartı önerisi istemedim. Ayrıca 300W PSU o ekran kartına yeterli ise sana bir 300W PSU ve o ekran kartını yollayayım ben. Hiç bilmeyen insanlarda geliyor buraya onlarıda yanlış bilgilendirmeyin.

GTX 750 ekstra PCI güç kablosu da istemiyor biliyorsun değil mi? Sadece PCI slotundan güç çekiyor. Elindeki sistem ile GTX 750 gerçek 300W PSU ile yetecektir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı