Foxconn G41MXE görüntü gelmiyor

Hasip1mutlu

Decapat
Anakartım Foxconn G41MXE. Modelidir Foxconn kendi sitesinden aldıgım güncel BIOS'la flastan yükledim fakat şu anda bilgisayarı açtıgımda hiçbir görüntü almıyorum. Dönüş olursa çok sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlem aksadı veya bir sorun olduysa. İnen dosya bozuk CRC hatalı ise anakart şuan için brick olmuş olabilir!
CMOS reset jumper bulursan oradan. Bulamassan pili çıkartıp tüm güç kablolarını sökerek 5dk bekle bu sürede reset ve power tuşlarına basılı tut birazcık. Sonra sistemi açmayı dene.

Anakartım Foxconn G41MXE. Modelidir Foxconn kendi sitesinden aldıgım güncel BIOS'la flastan yükledim fakat şu anda bilgisayarı açtıgımda hiçbir görüntü almıyorum. Dönüş olursa çok sevinirim. Teşekkürler.
İşlem sırasında herhangi bir aksaklık yaşandı mı? Yükleme yarıda kesildi mi?

Eğer BIOS yanlış yüklendi ise CMOS Reset bir işe yaramayacaktır, Siz yinede deneyin ancak sonuç alamazsanız, Kullanıcı odaklı uygun fiyatlı bir Eprom/BIOS Flasher cihazı alarak anakart üzerindeki BIOS çipine tekrar BIOS yazabilirsiniz.
Konu ile alakalı olarak özel olarak ta yardımcı olabilirim dilerseniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı