Foxconn G41MXE için Ekran kartı önerisi

landers

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Foxconn G41MXE anakartım var. İntel core 2 duo 2.8 ghz işlemcisi var. Oynadığım sayılı oyunda biraz daha iyi performans almak için 200 TL altı ekran kartı önerisi rica ediyorum. Bir de pcde donmalar başladı su an 2gb ram var ram eklesem yardımcı olur mu? Teşekkür ederim.
Arkadaşlar gerçekten acil özellikle ram alırsam hızlandırır mı sorusu. Çünkü kanser ediyor adamı. Ekran kartı olarak da core 2 duo'nun yanına 200TL altı bir ekran kartı lütfen düşüncenizi yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDR 2 Ram mi kullanıyorsun. Eğer öyle ise ddr 3 yap ve anakartın 1333 mhz ye kadar destekliyor. 4gb 1333 mhz ddr3 ram al.

Ekran kartı olarak da 7750 al vatandan yüzde 20 indirimden. Yaklaşık 200 lira civarında.

İşlemci fanın stok fan ise yavaş çalışması normaldir. Sistemin bayağı eski. Bu yüzden upgrade etmek yerine yeni sistem toplamanı tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı