Foxconn G41MXE-K Anakart için Ekran kartı tavsiyesi

omeqa1905

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi Foxconn G41MXE-K Anakartım mevcut biliyorum fazlasıyla eski. Ben bu PC'yi yükseltmek istiyorum. Yanında 500W güç kaynağı alacağım. Ekran kartı için bütçem en fazla 200 TL. Benim alacağım ekran kartı :
Sapphire R7 250, sizce bu ekran kartı bu anakartta problem çıkarır mı?

Önemli not: Bilgisiyarımın özellikleri:
  • Foxconn G41MXE-K Anakart
  • İntel Pentium G41 Soutbrich (Yanlışım olabilir kusura bakmayın)
  • 2 gb ddr 3 single ram

Son düzenleyen: Moderatör:
500W güç kaynağı alıyorsan, bunu rahatlıkla tercih et. Gerçi 400W de yeter ama, olsun. :)

ZM500-LE SERİSİ 4000W GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar (12V kanalından 440W)

Eğer Sapphire R7 250 alırsan büyük ihtimalle GDDR3 belleğe sahip olan modelini alacaksın. Onu alma. GDDR5 belleğe geçildi artık.

ASUS R7250-1GD5 Radeon R7 250 1 GB DDR3 128 Bit Ekran Kartı - Ürün Kategorileri
Sapphire R7 250 Gddr3 2Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar Bunu alıcaktım. Sizin öneriniz omu acaba?

Gördüğün gibi ürün GDDR3 belleğe sahip. GDDR5 belleğe sahip olan Powercolor modeli maalesef stoklarda yok. Olsa bile 250TL civarında.

ASUS modelini tercih et.

Gördüğün gibi ürün GDDR3 belleğe sahip. GDDR5 belleğe sahip olan Powercolor modeli maalesef stoklarda yok. Olsa bile 250TL civarında.

ASUS modelini tercih et.
Teşekkürler. :)

Arkadaşlar bu arada sıkıntı olmadan güzel fps ve güzel ayarlarda (Medium) Payday2 oynayabilirim değil mi? @Silinen üye @Silinen üye . Teşekkürler.

Evet, oynayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı