Foxconn G41MXE-K BIOS Güncelleme Sonrası Siyah Ekran Sorunu

umutelagoz

Hectopat
Ben forum üzerinden yani şu linkten işlemleri takip edip BIOS'u güncellemeye çalıştım. Başlangıçta problem çıkardı, mesajları okumaya devam ettim ve Afudos 964F1P10.ROM /p /b /c /x işlemini gerçekleştirdim. (Özet geçiyorum, konuyu anlamak isteyenler linkteki konuyu okuyabilirler.)
Sorun çözüldü gibi oldu ve güncelleme işlemi tamamlandı. Fakat bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra siyah ekran kaldı. Dakikalarca monitör uyku modunda bekliyor ve belirli bir süre sonra BIOS ekranı geliyor. Ne BIOS'a girebiliyorum ne de boot menüye, yani takılıyor. Biraz bekledikten sonra BIOS pilini ve PSU kablosunu çıkarıp biraz bekledim ama yine de çözemedim. Problemi nasıl çözebilirim? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Problemim devam ediyor. Cevaplarınızı merakla bekliyorum.

Son düzenleme:
Recep Baltaş, BIOS güncellemesi yaptım ve PC'yi kapattım. Açtım, PC açılıyor, siyah ekran veriyor, ekran gelmiyor. BIOS pilini çıkardım taktım olmadı. Ne yapmam gerek?
Anakartim G41MXE-K AMI BIOS.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS dosyasını nereden indirdiniz?

Kendi sitesinden foxconnchanell.

Foxconnchanell dan indirdim sonra bir program vardı, USB'ye atmak için onu indirdim . PC'yi USB ile başlattım bir cmd ekranı gibi birşey geldi. Oraya birşey vardı onu yazdım sonra BIOS güncellemesi bitti bilgisayarı kendim kapattım ve açtığımda bilgisayar çalışıyor fakat görüntü gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı