Foxconn G41MXE N15235 anakartlı sisteme yükseltme tavsiyesi

GTA V Online ve PUBG hariç diğer oyunları oynayabilirsiniz diye düşünüyorum
yani bu şekil gta 5 oynanmaz mı bence oynanır herşey iyi seviyede sayılır anakarta göre.Şimdi izledim core 2 q9550 performans videolarını çok iyiydi adamlar 2010 yılında bu seriyle dalga geçiyorlarmış forumlarda gördüm, ama şuan gta 5 r7 240la yüksek ayarda 37-65fps arası şehir içi oynuyosun kasma yok, Ki adamın rami 6 idi benimki 8gb olacak bide ssd alırsam çok iyi kasayla psuyu da halledersem tadından yenmez gerçi monitör kötü ama bilmiyorum umarım oyun oynarken kötü gözükmez pixel pixel gözükmesin 768x1366 lcd monitör bendeki.

Son düzenleme:
bu anakart ram seçiyor başıma geldi yardımcı olmak amaçlı yazıyorum. Konuda dursun ihtiyacı olana lazım olur. 8Gb ram yapabilmeniz için 2 x 4gb pc3 10600 u-s gibi 1.5v 1333Mhz hynix veya samsung ram almanız gerekmektedir.

bu ürünü alabilirsin ben bunu almıştım
Şuanki işlemciniz nedir bende şuan e6600 var alsam çalıştırır mı birde anakarta q9500 aldım çalışır mı hocam

öncelikle ben güncel bios attım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videodan izleyebilirsin işlemci destekler ben Intel Q9400 kullanıyorum fiyatı uygun

öncelikle ben güncel bios attım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videodan izleyebilirsin işlemci destekler ben Intel Q9400 kullanıyorum fiyatı uygun
Bende q9500 siparişi verdim aliexpresten onu bekliyorum şimdi de ram siparişi verdim hafta içi o gelir çalışır inşallah

Yeni konular

Geri
Yukarı