Foxconn H55MXV BIOS dosyası nereden bulunur?

Haemus

Hectopat
Daha fazla  
Foxconnchannel adresine bağlantı sağlayamadığımdan anakartın en son BIOS sürümünü de indiremiyorum. Bu anakartın son sürümünü sizlerden rica etsem paylaşabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Internet Archive'ın Wayback Machine aracıyla alınmış yedeği kullanıp BIOS dosyasını indirebilirsiniz. Linke girip biraz beklemek gerekiyor.

Üstteki linkte bir sorun olursa diye indirip kendi bulutuma attım, isterseniz oradan da indirebilirsiniz.

Internet Archive'ın Wayback Machine aracıyla alınmış yedeği kullanıp BIOS dosyasını indirebilirsiniz. Linke girip biraz beklemek gerekiyor.

Üstteki linkte bir sorun olursa diye indirip kendi bulutuma attım, isterseniz oradan da indirebilirsiniz.

Çözüm

Çok teşekkür ederim uğraştığınız için.

Internet Archive'ın Wayback Machine aracıyla yedeğine ulaşilabildiğini yeni öğrendim. Teşekkürler hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı