Foxconn LGA 775 için ekran kartı tavsiyesi

mete demirbaş

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar benim eski bir bilgisayarım var.

Anakart:
- Intel® Core™2 Extreme, Core™2 Duo, Pentium® Dual-Core, Pentium® D, Pentium® 4, Celeron® D, Celeron® processors, Socket T (LGA775)
- 1066(oc*)/800/533MHz (FSB)
- Dual channel DDR2 400/533/667 x 2 DIMMs, Max. 4GB
- 1 x PCIe x16, 1 x PCIe x1, 2 x PCI
- ATA x 1, SATA II x 4
- 5.1 channel Audio
- 10/100M LAN
- 8 USB 2.0 ports
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
Detaylı bakmak isteyen varsa:

Foxconn PRODUCT : Motherboard : Details

Evet arkdaşlar ben buna uygun en iyi ekran kartlarını arıyorum. Şu anki ekran kartı ATI X1550.

Lütfen başka kart al falan felan demeyin sadece buna uygun ekran kartları biliyorsanız lütfen söyleyin. Teşekkürler.

images.jpg
small2011200710260219340343_45GM_3-1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sadece anakartınla ilgili detay paylaşmışsın. Donanım bileşenlerinin özelliklerini detaylı bir şekilde yazarsan sana çok daha rahat bir şekilde yardımcı olabiliriz. Bende eski sistemimle ilgili upgrade yapacağım ve uzun süreden beri araştırmadayım. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım ki bu konuda uzmanlaşmış arkadaşlar da illaki destek vereceklerdir. Öncelikle sistem bileşenlerini detaylı bir şekilde paylaş.

Yanlış Bilgi
Bu anakart 1080 TI bile taksanız çalıştırır. PCI-E ara birimi geriye dönüktür. Yalnız sadece çalıştırmak yetmez. Verimlilik önemlidir. Ekran kartını %10 kullandıktan sonra anlamı kalmaz. Diğer bileşenleri de bilmeliyiz ki öneride bulunabilelim. Özellikle işlemcinizin hangi seviye kartlara kadar fren yapmadan destekleyebileceğine bakalım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı