FPS ağırlıklı oyunlar için monitör tavsiyesi!

brianroscoe

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
PS3 ve bilgisayar kullanımını göze alırsak çift hdmi ve hoparlor girişi olan bir monitör arıyorum.350-400 arası bir bütçem var yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

İstediğiniz fiyat aralığında çift HDMI + hoparlor'lü monitör yok maalesef. Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı. Tek HDMI'lı bir monitörde kabloları değiştirerek kulanabilirsiniz diye düşünüyorum, tak çıkar yapmak çok zor olmasa gerek... Veya HDMI + DVI + Hoparlör alıp bilgisayarı DVI ile bağlayabilirsiniz. Görüntü ve kalite açısından hiç bir fark olmayacağı için daha pratik olur ama fiyat konusu çok kısıtlıyor.

Merhaba arkadaşlar,
PS3 ve bilgisayar kullanımını göze alırsak çift hdmi ve hoparlor girişi olan bir monitör arıyorum.350-400 arası bir bütçem var yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Kardeşim istediğin özellikteki bir ürünü ancak sahibinden vb. gibi sitelerden 2. el olarak bak derim. :) Ayrıca iki HDMI yerine; bir HDMI+VGA veya HDMI+DVI portlu bi ekran da işini görür. Alacağın ekranın tepkime süresi 2 ms yi geçmesin zira oyun performansı düşüyor. 350-400 tl değerinde sıfır ürünü Fujitsi alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı