FPS arttırma yolları nedir?

İşletim sistemi
Windows 7
NVIDIA denetim masasından ayar yapılabilir. Sürücüleriniz güncel değilse güncelleyebilirsiniz. Isınmadan kaynaklı fps düşüşü varsa termal macunu yenileyin.

Geçen de yine aynı konu açılmıştı, orada da söyledim. FPS arttırma diye bir şey yok. Sistem ne kadar desteklerse o kadar FPS verir. En fazla yapacağınız şey çözünürlük düşürerek oynamak veya OC yapmak. Saçma sapan programlar kullanıp virüs bulaştırmayın. Hiçbir yararları yok.

Geçen de yine aynı konu açılmıştı, orada da söyledim. FPS arttırma diye bir şey yok. Sistem ne kadar desteklerse o kadar FPS verir. En fazla yapacağınız şey çözünürlük düşürerek oynamak veya OC yapmak. Saçma sapan programlar kullanıp virüs bulaştırmayın. Hiçbir yararları yok.
Hayır yanlış bilgi veriyorsunuz. Bu videoda ki yöntemler Windows 10 ile beraber gelen bloatwareleri kaldırarak performansı gözle görülür ölçüde arttırıyor.

PC'de yazılım kalabalığı yapmamak, Arkaplandaki gereksiz windows servislerini vs temizlemek ve overclock en genel yöntemler. Kalanı boş iş.

Geri
Yukarı