FPS değerlerini gösteren programın adı nedir?

caganaydogmus34

Decapat
Arkadaşlar bu resimde kullanılan FPS programının adı nedir acaba? Her FPS testinde bu program çıkıyor da ve ben aşırı beğendim ancak adını bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-16 175046.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-16 175046.png
    62,4 KB · Görüntüleme: 52
Programın adı MSI Afterburner. Eğer indirip değerleri bu şekilde gözlemlemek istiyorsanız nasıl kullanıldığı ile alakalı videoya göz atabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rehberiniz var mı hocam bunun hakkında?
Çok rehberlik bir olay değil.

Hem telefonuna hem de bilgisayarına programları kurduktan sonra aynı Wİ-Fİ üzerinden bağlaman yeterli. Gerisi de telefonda hangi değerin hangi şekilde görüneceğini belirlemek aslında. Onu da deneye deneye ayarlıyorsun. Bir çok video var ayarlamana yardımcı olacak. Sitesinde de videoda anlatıyor zaten.

Çok rehberlik bir olay değil.

Hem telefonuna hem de bilgisayarına programları kurduktan sonra aynı Wi-Fi üzerinden bağlaman yeterli. Gerisi de telefonda hangi değerin hangi şekilde görüneceğini belirlemek aslında. Onu da deneye deneye ayarlıyorsun. Birçok video var ayarlamana yardımcı olacak. Sitesinde de videoda anlatıyor zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hemen araştırdım hocam zaten benzer bir şey buldum. Mantığı yine spacedesk gibi çalışıyormuş. Tahmin etmiştim aslında.

Programın adı MSI Afterburner. Eğer indirip değerleri bu şekilde gözlemlemek istiyorsanız nasıl kullanıldığı ile alakalı videoya göz atabilirsiniz.

Teşekkür ederim.
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı