FPS düşüşleri harddiskten mi kaynaklıdır?

Washi

Picopat
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir sistem topladım bayağı eski bir bilgisayarım vardı (10 yıllık falan) onun harddiskini yeni bilgisayarın içine taktırdım fakat harddiske kurduğum oyunlarda çok FPS dropu yiyorum. Bu harddiskten mi kaynaklıdır yoksa donanımsal başka bir sorun mudur? (SSD'de sadece CS:GO var onda hiç FPS dropu yemiyorum)

Sistem bilgleri:
İşlemci: AMD Ryzen 3 3200G 3.60 GHz.
Ekran kartı: RX 570.
RAM: 16 GB RAM.
Anakart: ASUS A320M-K.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görmeden bir şey diyemem fakat oyun oynarken değerleri izlerseniz az cok fikir edinebilirsiniz. Ama sormak istediğim bir şey var hocam eski sistemde bu HDD ile drop yeme gibi bir durum oldu mu?

Görmeden bir şey diyemem fakat oyun oynarken değerleri izlerseniz az cok fikir edinebilirsiniz. Ama sormak istediğim bir şey var hocam eski sistemde bu HDD ile drop yeme gibi bir durum oldu mu?
eski sistem dediğim gibi çok eskiydi oyun oynayamıyordum bide hdd bir kere yere düşmüştü yere düşmesinin bir etkisi olurmu bu konuda
bide haliyle eski olunca yazma/okuma hızıda yavaştır muhtemelen ondan kaynaklı olabilirmi

Yeni konular

Geri
Yukarı