FPS modlu oyun oynayamamak

sevgilimaldattı

Hectopat
Daha fazla  
Şöyle söyleyeyim CS:GO, Valorant oynarken yeteneksizim. O kadar aim çalışıyorum ama anlayamıyorum. Adam vuramıyorum ve bu benim oyundan zevk almamamı sağlıyor. Az önce bir arkadaşım yazdı: " Valorant oynayacağız gelmek ister misin" dedi. Bende oynayamadığım için "ben oynayamıyorum siz oynayın" dedim. Genelde tek başıma(tekli oyunlar) oynamayı sevmediğim için o tür oyunlarda eğlenemem. O yüzden arkadaşlarımla oynamayı çok daha severim. Ama Valorant gibi bir oyunda mesela adam vuramıyorum. Sorun nerede hiçbir türlü anlayamıyorum. CS oynayan arkadaşlarım da var onlarla da oynayamıyorum. Yani tek Valorant değil CS de oynayamıyorum. Çok kötü oynadığım için hiç eğlenemiyorum. Tabii ki adam vurabiliyorum falan da hiç eğlenemiyorum. Çünkü skor tablosuna bir bakıyorum sonuncu olmadığım el yok. Cidden üzülüyorum. Küfür yemekten dahi bıktım. Aim çalışsam da düzeltemiyorum bu adam vurmayı.

Hocam bu oyunlarda yetenekli olmak zorunda değilsin, ben de değilim, başka rekabetçi oyunları dene, MMORPG oyna, Rocket LEague benzeri oyunlar oyna, unutma ki herkes e-sporcu değil. Neyden zevk alıyorsan onu oyna bence. Yabancılarda bu olay daha az, kötü oynadığında çok fazla tepki veren yok, tr de durum maalesef farklı.

Hocam bu oyunlarda yetenekli olmak zorunda değilsin, bende değilim, başka rekabetçi oyunları dene, MMORPG oyna, Rocket League benzeri oyunlar oyna, unutma ki herkes e-sporcu değil. Neden zevk alıyorsan onu oyna bence. Yabancılarda bu olay daha az, kötü oynadığında çok fazla tepki veren yok, TR de durum maalesef farklı.

Evet mesela Valorant'ta spray şans olanağıyla gider ben bu spreyi yaptığımda mermi tutmazsa adam anama sövüyordu. Adam akıllı sprey at diye.

Evet mesela Valorant'ta spray şans olanağıyla gider ben bu spreyi yaptığımda mermi tutmazsa adam anama sövüyordu. Adam akıllı sprey at diye.
Dostum diyorum ya, Rocket League oynuyorum, golü kaçırıyorum, herif "Sen bir daha rekabetçi girme" diyor. Bu adama ne diyeceksin. Salla geç, keyif alıyorsan chat'i umursamana gerek yok. Oyun onu seninle eşleştiriyorsa onların problemi. Adamla oynuyoruz beni yeniyor ben plat'ım smurf çarım bu diyor. E haliyle bronz olan ben senin kadar oynayamam yani.

Bir günde olacak iş değil ki, insanlar yıllarını veriyor bu işe. Biraz zaman verin alışırsınız düzenli oynadıkça.

Bunun bununla pek alakası yok be bazı insanların bazı şeylere cidden yeteneği olmuyor LoL'ü mesela 8 yılda anca düzgün elmas seviyesinde oynayabilmeye başladım daha önceden 2-3 yıl Wolfteam oynamıştım ama asla bir gelişim olmadı LoL'de en azından her sene azda olsa gelişiyordum.

Uygun ekipman ve tecrübe istiyor FPS oyunları. CS'de 600 saatim var ama ben de iyi oynadığımı düşünmüyorum. Bunun sebebi sanırım bilgisayarla oyunla çok geç tanışmış olmam. Çocukluğu CS oynamakla geçen adamla bir olmam mantıklı olmazdı zaten.

Uygun ekipman ve tecrübe istiyor FPS oyunları. CS'de 600 saatim var ama ben de iyi oynadığımı düşünmüyorum. Bunun sebebi sanırım bilgisayarla oyunla çok geç tanışmış olmam. Çocukluğu CS oynamakla geçen adamla bir olmam mantıklı olmazdı zaten.

Oyunlarla çok geç tanıştım ya ailem sadece tarayıcı oyunlarına izin veriyordu gizlice Wolfteam LoL oynuyordum o zamanlar :/

Yeni konular

Geri
Yukarı