FPS Monitör virüs mü?

benmuhammed

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul - Turkey
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: DDR3 12 GB
Ekran kartı: Intel(R) HD Graphics 4600 I NVIDIA GeForce GT 750M
Anakart: Bilmiyorum. (ASUS N550JV Laptop kullanmaktayım.)
İşlemci: Intel(R) Core(TM) İ7-4700HQ @2.40GHz
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Bugün MSI Afterburner tarzı, CPU, GPU, FPS göstergesi programı indirdim. Kaspersky ile tarattığımda bir şey çıkmadı. Fakat VirusTotal'de aşağıya bıraktığım gibi bir virüs çıktı. Güvenlir bir indirme adresi var mı ya da başka program var mı bunun gibi? İyi günler.

başka program var mı bunun gibi? İyi günler.
MSİ Afterburner var.
Merhaba. Bugün MSI Afterburner tarzı, CPU, GPU, FPS göstergesi programı indirdim. Kaspersky ile tarattığımda bir şey çıkmadı. Fakat VirusTotal'de aşağıya bıraktığım gibi bir virüs çıktı. Güvenlir bir indirme adresi var mı ya da başka program var mı bunun gibi? İyi günler.

Virüsü bulan AV bilindik bir AV değil. F/P olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşlar herkes Afterburner öneriyor, yardımcı olacak var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS Monitör, Steam'da da bulunan orijinal ve güvenilir bir yazılımdır. Oyun içindeyken FPS, ısı gibi birçok detaylı veriyi çeşitli temalarla aktarabilen bana göre rakipsiz bir programdır. Kendim kullanıyorum. Doğru yerden temin ettiğiniz zaman sorun olmayacaktır.

FPS Monitör, Steam'da da bulunan orijinal ve güvenilir bir yazılımdır. Oyun içindeyken FPS, ısı gibi birçok detaylı veriyi çeşitli temalarla aktarabilen bana göre rakipsiz bir programdır. Kendim kullanıyorum. Doğru yerden temin ettiğiniz zaman sorun olmayacaktır.
Biraz pahalıymış hocam...

Yeni konular

Geri
Yukarı