FPS mouse tavsiyesi

Bütçe
1500
SteelSeries Rival 710 kullanıyorum. Çok memnunum özellikle OLED ekranı ve malzeme kalitesi çok hoşuma gidiyor. Ellerim biraz büyük ve ağır mouse kullanmayı seviyorum. Bu tarz bir şey arıyorsanız tavsiye ederim.

Adam G PRO superlight diyor sen "metal" kablolu 3 kati agirlikta mouse oneriyorsun. Pes dogrusu.

Öncelikle konu sahibi arkadaştan senin ve kendim adıma özür diliyorum Google'a dünyanın en pahalı en iyi mouse falan yazıp çıkan sonucu arkadaşa söyleyebilirdim böyle yapanlar da var bu forumda arkadaş bir konu oluşturmuş kendi deneyimini paylaşmış ve forumdaki arkadaşlardan deneyimlerini ve tavsiyelerini istemiş az çok birkaç kişide paylaşmış sen ise kendin fikrini yazmak yerine başkasının fikrini eleştiriyorsun OEM mühendisi değilim ne yazık ki konuyu açan arkadaş sadece uzman ya da pro arkadaşlar yorum yapsın diye de belirtmemiş ülkede de bu forumda da senin gibi kendi fikri olmayıp başka fikirler üzerinden muhalefet olup yol haritası çizen dolu insanların fikirlerine saygı göstermeyi öğrenin artık Suriye değil burası.

Öncelikle konu sahibi arkadaştan senin ve kendim adıma özür diliyorum Google'a dünyanın en pahalı en iyi mouse falan yazıp çıkan sonucu arkadaşa söyleyebilirdim böyle yapanlar da var bu forumda arkadaş bir konu oluşturmuş kendi deneyimini paylaşmış ve forumdaki arkadaşlardan deneyimlerini ve tavsiyelerini istemiş az çok birkaç kişide paylaşmış sen ise kendin fikrini yazmak yerine başkasının fikrini eleştiriyorsun OEM mühendisi değilim ne yazık ki konuyu açan arkadaş sadece uzman ya da pro arkadaşlar yorum yapsın diye de belirtmemiş ülkede de bu forumda da senin gibi kendi fikri olmayıp başka fikirler üzerinden muhalefet olup yol haritası çizen dolu insanların fikirlerine saygı göstermeyi öğrenin artık Suriye değil burası.
Adamin tum isteklerinin tam tersi ozellikte model oner, sonra OEM muhendisi degilim gibi sacma bir argumanla savunmaya calis. Kendi fikrimin olup olmadigini oyun ekipmanlari bolumundeki atiigim diger mesajlara bakarak anlayabilirsin az cok.

Omen "Traktör" onermeyecek kadar fikrim var en azindan.

Adamin tum isteklerinin tam tersi ozellikte model oner, sonra OEM muhendisi degilim gibi saçma bir argumanla savunmaya calis. Kendi fikrimin olup olmadigini oyun ekipmanlari bolumundeki atiigim diger mesajlara bakarak anlayabilirsin az cok.

Omen "traktör" onermeyecek kadar fikrim var en azindan.

Fikirlerini saklama o zaman yardımcı ol arkadaşa, senin gibi muhalefet olmam ben korkmana gerek yok.

Geri
Yukarı