FPS mouse tavsiyesi

Bütçe
1500

emrekz

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar daha önce bir sürü mouse denemiş ya da elindeki fareyi uzun süredir kullanıp memnun olan kişilerden tavsiye istiyorum.

FPS oyunları oynuyorum şu an ASUS ROG Gladius 2 Origin mouse kullanıyorum ama memnun değilim büyük mouse sevmiyorum. Daha önce G102 kullanmıştım memnun kalmıştım ama şu an daha çok elime tam oturan bir mouse arıyorum ve fazla büyük olmasını istemiyorum. Elime otursun hafif olsun ve sensör kalitesi yüksek olsun istiyorum. Aklımda birkaç mouse var, onları da yazacağım. Sizin tavsiyelerinizini bekliyorum.

SteelSeries Sensei Ten.
Logitech G PRO X superlight.
Ya da deneyerek bir Zowie mouse alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Omen Reactor kullanıyorum tavsiye ederim G300SDEN geçtim 0, 2ms tepki süresi olduğunu dünyanın en hızlı mouse olduğunu söylüyorlardı gülüyordum mouse da tepki süresi ne etki edebilir diye ilk kullandığımda beni biraz şaşırttı farkı direk anladım ben memnunum şu an.

Merhabalar daha önce bir sürü mouse denemiş ya da elindeki fareyi uzun süredir kullanıp memnun olan kişilerden tavsiye istiyorum.

FPS oyunları oynuyorum şu an ASUS ROG Gladius 2 Origin mouse kullanıyorum ama memnun değilim büyük mouse sevmiyorum. Daha önce G102 kullanmıştım memnun kalmıştım ama şu an daha çok elime tam oturan bir mouse arıyorum ve fazla büyük olmasını istemiyorum. Elime otursun hafif olsun ve sensör kalitesi yüksek olsun istiyorum. Aklımda birkaç mouse var, onları da yazacağım. Sizin tavsiyelerinizini bekliyorum.

SteelSeries Sensei Ten.
Logitech G PRO X superlight.
Ya da deneyerek bir Zowie mouse alacağım.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.
Attığım videodan elinin ölçüsünü nasıl alabileceğini öğrenebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Claw ve fingertip tutuyorum genel olarak.

Elinin boyutu ve tutuşuna uygun en iyi fare budur ve yanına attığım gibi mouse kablo tutucusunu almanı öneririm.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı