FPS Oyun Tavsiyesi

Battlefield 1 tavsiye edebilirim. Uzunca bir süre oynadım. Bir sürü oyun modu var, bazıları fazla oynanmıyor ama gayet güzel bir FPS oyunu. Silah çeşitliliği, haritalar, grafikler, uçak, tank vs. hepsi güzel.

Öncelikle, FPS denince akla hemen hileler gelir :( . Çok fazla hile bulunmayan bana eğlenceli saatler geçirtmiş birkaç oyunu sıralayayım;

1. Arma 3
Arma 3 eşsiz silah simülasyon oyunudur single player modu oldukça eğlencelidir, birde efsaneleşmiş Altis life Role-Playing game modu vardır birçok insan oyunu sadece bu mod için bile alır ayrıca battle-royale modu, Team deatmatch, gun race... gibi çokça oyun modu mevcuttur.

2. Payday 2
Payday 2 coop yada single player olarak bir soygun şirketine çalıştığımız soygun oyunudur soygun görevleri oldukça detaylıdır öğrenmek zaman alsada oldukça zevklidir, arkadaşınla bir merkez bankası soyma fikri kulağa hoş geliyor. :D

3. CALL OF DUTY serisi
FPS dedik COD'u unutmak olmaz tabii, hakkında çok bir şey söylemeye gerek yok zaten böyle bir şey olacağını düşünmüyorum ama eğer hiç oynamadıysan kesinlikle cod2'den başlamalısın. Online modu unutmamak lazım tabii

4. Team Fortress 2
TF2 8 yıllık bir oyun olmasına rağmen eğlenceli grafiklere sahiptir. Ayrıca 0 lag ve 0 hile vardır. Her zaman tam dolu Serverlar ve Oyunda asla P2W olayı yoktur en iyi itemler başlangıç itemleridir paralı itemler başlangıç itemlerinden daha kötüdür sadece görüntü vardır zaten çok kolay item düşürebilirsin

Bunlar benim aklıma gelen en sevdiğim FPS oyunları, içlerinden biri bile ilgini çektiyse bir beğenini eksik görme iyi eğlenceler ;)
Team Fortress 2 için 0 hile sözüne katılmıyorum. Daha dün adam gözümün önünde hile açtı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı