FPS oyunları için 1500 TL oyuncu kulaklığı tavsiyesi

birtikcsgo

Picopat
Merhaba,

Halihazırda kullanıcısı olanlar yorum yaparsa sevinirim. Kulaklığım kırıldı ve fiyat performans olarak 1500 TL'ye kadar alabileceğim profesyonel bir kulaklık kullanmak istiyorum. Özellikle FPS oyunların da CS:GO, Valorant , PUBG vb. oyunlar da ses almada problem yaşamayacağım bir kulaklık istiyorum. Önerdiğiniz markaları araştırmak istiyorum. Sevgilerle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Halihazırda kullanıcısı olanlar yorum yaparsa sevinirim. Kulaklığım kırıldı ve fiyat performans olarak 1500 TL'ye kadar alabileceğim profesyonel bir kulaklık kullanmak istiyorum. Özellikle FPS oyunların da CS:GO, Valorant, PUBG vb. oyunlar da ses almada problem yaşamayacağım bir kulaklık istiyorum. Önerdiğiniz markaları araştırmak istiyorum. Sevgilerle.

Peki önerilerin için öncelikle teşekkürler.

1- performans olarak baktığımızda daha düşük bütçe ile karşılayabileceğimiz kulaklık var mı?
2- herhangi bir ses duyamama problemi sesi yanlış alıgalama problemi yaşadınız mı hiç ?

Peki önerilerin için öncelikle teşekkürler.

1- performans olarak baktığımızda daha düşük bütçe ile karşılayabileceğimiz kulaklık var mı?
2- herhangi bir ses duyamama problemi sesi yanlış alıgalama problemi yaşadınız mı hiç?

1-evet var SteelSeries'in 1000 TL güzel kulaklıkları var.
2-kulaklıkların hiçbirini kullanmadım ama kullananların yorumunu aldım.

Hayır Blackshark V2 kullanıyorum 900 lira ama bütçeniz fazla olduğundan onu önerdim. Ama zamanında o kulaklık çok öneriliyordu hatta CS turnuvasında bazıları bunu kullanıyordu. Eski bir kulaklık ama zamanında iyi sayılıyordu.
Ek olarak stereo bir kulaklık anakarttaki ses kartı iyi olması lazım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı