FPS oyunları için 400 TL fare önerisi

Yusuf Gürkan

Hectopat
Daha fazla  
Genellikle FPS oyunları oynuyorum. PUBG, BF1, CS:GO ve Rainbow Six Siege vs. oynuyorum. Hassasiyet ve elle teması uygun bir mouse arıyorum. Görünüşü de biraz önemli. Önerileriniz nelerdir? Bütçe 400'e kadar yolu var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de kullanıcısı olarak Razer Deathadder Expert öneriyorum. Eğer mouse üzerinde daha fazla tuş talep ediyorsanız Razer Deathadder Elite önerebilirim. İki ürün arasında aralasında DPI farkı da bulunuyor. Ancak 10.000+ DPI kullanana henüz rastlamadım :)

FPS mouse olarak ben Zowie veya SteelSeries'den üstün bir marka görmüyorum.
Önereceğim Mouselar:
SteelSeries Rival 600
Zowie EC2-A

Rival 600 videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eli büyük mü küçük mü? ( 18 cm gibi)
Hangi grip kullanıyorsun?
Öncede hangi mouse kullandın, memnun muydun?

Anladığım kadarıyla sizin için ışıklandırma önemli. O bütçelerde satılan farelerin zaten teknik özellikleri gayet üst seviye (sensör vs.) O yüzden ben size Rival 600 tavsiye ediyorum. Güzel bir ışıklandırması var ve üzerinde şuanda piyasadaki en yüksek teknoloji kullanılıyor. (2 adet sensör var, birisi LoD için.) Rocketjumpninja'nın listesinde de şuanda yanılmıyorsam 1. sırada bulunuyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı