FPS oyunları için 700 TL fare önerisi

hasann gg

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, dün 3 yıldır kullandıgım Razer Abysus farem bozuldu. Bugün fare baktım. Zowie FK2 ve SteelSeries Sensei Ten arasında kaldım. Sizce hangisi? 600 ve 700 lira arasında farede önerebilirsiniz.

XM1R modelinden başkası yalan.

Xm1r modelini hiç duymadım. Araştıracağım DeathAdder sevmiyorum. Çünkü eski farem abysus elimde dagılacak gibiydi. Ve mouse scrollu sallanıyordu o yüzden Razer'ı sevmiyorum.

Bilekten oynuyorum. Ve eski faremde 400 DPI yoktu. Ve Rampage smx R44 farem 1 ayda bozuldu. Mouselarda hiç yüzüm gülmedi deneyebilecegim bir yer var mıdır?

Zowie fareler Türki'ye saçma şekilde pahalı. Dünyada tutulmasının sebebi fiyat/performans ürünü olmaları. O yüzden Zowie önermem.
Sensei Ten, Razer Deathadder V2 veya Logitech G403 Hero öneririm. Düşük DPI oynuyorsan hafif fare kullanmalısın. Her ne kadar Deathadder V2'nin sensörü kağıt üstünde en iyisi görünse de Sensei Ten incelemelerinde sensörünün keskinliği övülüyor. Bu üçünün arasındaki sensör farkını kimse anlayamaz. Bir sonraki husus ergonomi ve senin alışkanlığın. Sensei Ten'i deneyimlemedim ama Steelseries farelerin yüksekliği az oluyor. Sensei Raw kullandım ve kullandığım yıllar boyunca beni hep yordu. Razer ve Asus Rog Gladius gibi yüksekliği fazla olan farelerde çok rahat ediyorum. Kavramak beni yormuyor.
Kullandığım Deathadder V2'nin incelemesi belki işine yarar:

SS’nin ben iyi bir tercih olduğunu düşünmüyorum. Zowie’de rakiplerine göre çok geride kaldı. Kabloları paracord değil, skatezleri kötü sensörü de rakiplerinin gerisinde ama belli bir noktadan sonra sensörlerin hepsi aynı performansı veriyor diyebilirim. XMIR hem switchleri hem de paracord kablosu bakımından iyi bir tercih glorious model o, d seçenekleri aynı şekilde iyi olabilir. Connectgame’de haiti, pwnage gibi yurtdışında satılan modeller de mevcuttu. Mouse fps’in kalbi sonuçta o yüzden iyice araştırıp almanı tavsiye ederim. Bilgisayar başında olsam link olarak beğendiklerimi sıralı şekilde atardım size :(

Bu fareyi kullanıyorum gayet memnunum fakat elin normalden hafif bile küçükse mini versiyonunu almanı öneririm.

Geri
Yukarı