FPS oyunları için 700 TL fare önerisi

Çok teşekkür ederim bir de Razer DeathAdder V2 0.2 ms miş doğru mu? Bir de benim klavyem Bloody B210 sitesinde 1000 Hz yazıyor doğru mu?

Çok teşekkür ederim bir de Razer DeathAdder V2 0.2 ms miş doğru mu? Bir de benim klavyem Bloody B210 sitesinde 1000 Hz yazıyor doğru mu?
Genel raporlama hızı 1 MS (1000 HZ) olup 0.2 MS sağ ve sol kliğin tepki süresi. Klik hissiyatı yumuşak olup tek atış modundaki silahları (BF5'te DMR sınıfı silahlar) önceki Omron Switch'li fareye göre daha seri kullanabiliyorum. Hızlı ve seri tıklamalara çok hızlı cevap veriyor. Mekanik anahtarların dezavantajları optik anahtarlarda yok.
Bu fare ile oynarken gameplay videom:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Glorious Model O Kablosuz Optik Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri bütçeye 100 lira daha çıkabilirsen çok iyi tercih olur. Hem kablosuz hem model o kalitesi.

Hepsi çok güzel ürünler dediğim gibi, ben de 2016'da globaldim üniversiteye gidince bırakmak zorunda kaldım. Şimdi işte bilgisayar topladım yeni oyun oynamayalı 5-6 sene oldu neredeyse ama Valorant oynamayı düşünüyorum CS dönmem herhalde, eğer e-spor hayalin varsa Riot tarafına yönelmeni de tavsiye ederim. CS çünkü Türkiye'de çok zor.
Edit: XM1r gibi modelleri yukarıda konuştuk diye link olarak atma gereği duymadım.

Model o glossy modelinde gıcırtı sorunu var, alabilecekse mat almasını tavsiye ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı